En Son Ne Aldınız ?
aynen aynen. kardesim.
Biraz daha yumusagı icin 38c (de89 yumusaklıgı degil ama, r41e gore daha yumusak)
r41 vede ileride bir 39c slant istiyorum. Bu ucu bence kutsal uclu Smile
Benim ikon slant sipariş tamam geriye futur ile rocnel kaldı onlardan sonra makine defterini kapatmayı düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
@utunc o defter hep acik kaliyor hic kapanmiyor taki cepteki para bitene kadar Wink

Tabac after shave losyon ve derby tıraş sabunu
(20/11/2015, Saat: 22:20)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lijun @kerkenez @dikdik_s @izbe hayirli olsun
Iyi gunlerde kullanin
R41 ile tanistiktan sonra artik hicbirsey eskisi gibi olmadi benim icin

Ozgun hocam paslanmaz sapı da r41 kafa için aldım ben de.. Pazartesi ilk denemeyi yaparım kısmetse
@kerkenez
Baba sap sanirim ebay den aldim demistiniz. Sormasi ayip olmazsa ne kadara mal oldu.
Birde r41 ile o sapta aman dikkatli olun. Zira sap agirligi fazla oldugundan dikkat esiniz.
(21/11/2015, Saat: 12:21)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kerkenez
Baba sap sanirim ebay den aldim demistiniz. Sormasi ayip olmazsa ne kadara mal oldu.
Birde r41 ile o sapta aman dikkatli olun. Zira sap agirligi fazla oldugundan dikkat esiniz.

@dikdik hocam r41 sadece kafa olarak almıştım ve ej sapıyla kullanıyordum. bu sap ele çok daha iyi oturuyor gibi ama dediğiniz gibi çok da dikkat etmem gerekecek sanırım. Kargoyla birlikte 14.50 sterline geldi. Pazartesi ilk deneme sonrası yine bilgi veririm isterseniz h.sonları tıraş olmuyorum çünkü
(21/11/2015, Saat: 16:57)Kerkenez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik hocam r41 sadece kafa olarak almıştım ve ej sapıyla kullanıyordum. bu sap ele çok daha iyi oturuyor gibi ama dediğiniz gibi çok da dikkat etmem gerekecek sanırım. Kargoyla birlikte 14.50 sterline geldi. Pazartesi ilk deneme sonrası yine bilgi veririm isterseniz h.sonları tıraş olmuyorum çünkü
Ej sap muhle kafa ikilisi nasıl oluyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/11/2015, Saat: 17:13)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ej sap muhle kafa ikilisi nasıl oluyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Albatross hocam iş görüyor ama gerçekten sevdiğim r41 kafa için daha ağır ve ele iyi oturan bir sap arıyordum bir süredir
2itkd3k.jpg
Küçük bir nivea alışverişi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: