En Son Ne Aldınız ?
(14/11/2015, Saat: 21:36)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P_20151114_154756.jpg
P_20151114_155614.jpg
P_20151114_160414.jpg
Üç adet Çin Malı tıraş aleti. ÖZellikle kutulu olanları çok beğendim Smile
Edwin jagger, merkur karton Kutu kullanıyor çin malı fakat adamlar prodüksiyona özen göstermişler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biraz önce ev arkadaşımla İmpa'dan cuma yaptığımız yaptığımız alışveriş elimize ulaştı. Jiletli usturayı ben deneyeceğim umarım becerebilirim. Yeni jiletlerle bir an önce tıraş olmak için sabırsızlanıyoruz. Mustafa beye tester olarak gönderdiği rebul limon için çok teşekkür ederiz Smile
9u8zes.jpg
There are some who do not fear death, for they are more afraid of not really living. -Ancient proverb
Ozgun41 ve Onurcakmak' tan. Teşekkür ediyorum kendilerine Smile

fm7z9h.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Iyi gunlerde keyifle kullanin.

(16/11/2015, Saat: 17:31)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: recklesstr komşum in action Big Grin Kutulu olanlar güzelmiş gerçekten handleları biraz Lady Gillette'e benziyor biraz Big Grin
Çin harfli bir tıraş aleti görünce harekete geçtim çünkü böyle bir şey epeydir istiyordum komşum Smile Handle kısmı biraz sıkıntı çünkü tek parça değil içinde siyah renkli ince iki tarafı vidalı bir metal çubuk var onun üzerine plastik parça geliyor yani söker takarken 6 parça bir tıraş aleti ile uğraştırıyor ama tıraşı harika, çok beğendim sorunsuz sinekkaydı.
(16/11/2015, Saat: 19:18)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin jagger, merkur karton Kutu kullanıyor çin malı fakat adamlar prodüksiyona özen göstermişler.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet üstadım, oldukça sevimli bir kutu hazırlamış adamlar size katılıyorum.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(16/11/2015, Saat: 22:06)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi gunlerde keyifle kullanin.

Teşekkür ederim Smile
Haydi hayırlı tıraşlar...
"RazoRock Plissoft Synthetic Shaving Brush" aldık ama siteden yapılan uyarıya göre teslimatlar birkaç gün gecikecekmiş. Tabi sipariş bombardımanına tuttuk, yetişemiyorlar.

2duk4m.jpg
(17/11/2015, Saat: 13:25)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "RazoRock Plissoft Synthetic Shaving Brush" aldık ama siteden yapılan uyarıya göre teslimatlar birkaç gün gecikecekmiş. Tabi sipariş bombardımanına tuttuk, yetişemiyorlar.

2duk4m.jpg

Hayırlı olsun üstad. Ben de sizin fırçaları dört gözle bekliyorum, meraktayım Smile
(17/11/2015, Saat: 16:56)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstad. Ben de sizin fırçaları dört gözle bekliyorum, meraktayım Smile

İnceleme yazmak isterseniz denemek için verebilirim.
(17/11/2015, Saat: 17:22)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme yazmak isterseniz denemek için verebilirim.

Onun yerine deneyimlerinizi sizden duymak daha güzel olur üstad Smile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: