En Son Ne Aldınız ?
d82aa9a3f94d6200de09e271ea51fbae.jpg
@Aleksey hayırlı olsun Smile Kullandıktan sonra RR hakkındaki görüşünü paylaşırsan sevinirim.
Tesekkur ederim abi tekrardan, tabii ki paylasirim. En cok onu merak ediyorum zaten. Bir de Faenalari kopurtebilecek miyim bakalim.
En geç Pazartesi deneyeceğim ben Faenamı, buluşmada anlatılanlardan sonra çok merak ediyorum sabunu. Özellikle köpük yapıp yapamayacağımı Smile
(18/10/2015, Saat: 01:11)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: d82aa9a3f94d6200de09e271ea51fbae.jpg

Aleksey cold river ları naayi senin için getirmişti sanırım koklayamadık onlarıSmile kokuları nasıl? Yabancı forumlarda hastası çok bu sabunun

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
f0rmso.jpg
www.instagram.com/karia_brushworks/
(18/10/2015, Saat: 01:31)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En geç Pazartesi deneyeceğim ben Faenamı, buluşmada anlatılanlardan sonra çok merak ediyorum sabunu. Özellikle köpük yapıp yapamayacağımı Smile

Bence sorun olmaz. Forumda köpük yapamayan bir tek Aleksey oldu şu ana kadar. Tester'ı bir müktar yüze sürüp yüzde köpürtmek denenebilir. Belki yüklemede sorun oluyordur Aleksey için.

(18/10/2015, Saat: 12:21)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: f0rmso.jpg

Rolleyes
https://instagram.com/buyukkotukurt/
fyjxx3.jpg

Bugün Atelier Rebul'e uğradım. Doğum günüm vardı geçen hafta, soldaki Amber Eau De Cologne %20 indirimli oldu. Sağdaki Portakal Çiçeği Eau De Cologne ise doğum günü hediyesi Smile. Atelier Rebul'ü sevmek için bir neden daha Smile.
Teşekkür ederim @ayha-al komşum.
@btoprak komşum iyi günlerde kullanın.

@naayi komşum sağolsun bana Amerika'dan Mickey Lee Soapworks Italian Stallion After Shave Milk ve Kell’s Original Hemp/Aloe Blend Shaving Soap – Vanilla Bean Tıraş Sabunu getirdi; Tabac Man'i @candova komşumdan aldım. EST ve kan durdurucular ise @Chinaski komşumun hediyesi.

96lxlc.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: