En Son Ne Aldınız ?
(11/10/2015, Saat: 11:24)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa'da vardı bundan bir tane diye hatırlıyorum eğer yanlış hatırlamıyorsam. Oradan mı aldınız?

Doğrudur, İmpa'dan aldım Wink
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
happyden 2 tane blue 3 razordan sipariş verdim sizce nasıl?

http://www.happy.com.tr/gillette/Gillett...i-x-2-Adet
Havaalanından dönerken acaba bütün kargolarım eve ulaşmış mıdır diye düşünüyordum, kontrol ettiğimde sırf fırçamın gelmediğini görüp üzülmüştüm fakat eve geldiğimde bir de baktım PTT aracı kapıda beni bekliyordu Smile Son parça da geldiğine göre hemen yan yana dizip bir fotoğraflarını aldım.

d702f85fa01cc6598b43d1136e67b412.jpg

Normalde babam tıral ürünlerimle pek ilgilenmez fakat Faena acayip ilgisini çekti benden önce davranıp pakedi açtı. Hem karton kutuyu hem metal kaseyi hem de numaralı etiketi çok beğendiğini söyledi ki aynen katılıyorum. Kahve-Vanilya kokusunu daha kahve baskın bir koku olarak hayal etmiştim fakat bana daha çok kakaolu güneş kremlerini anımsattı.

Speicktember bitmesine rağmen son zamanlarda çubuk formlu sabun tercih ettiğimden ve ilk üye olduğumdan beri merak ettiğimden bir de Speick edindim. Birde uzun zamandır denemek istediğim Pitralon var tabii ama Faena ve RR fırça heyecanına onlar kaynadı biraz Smile

Fırçayı ilk elime aldığımda ağırlığından dolayı bir şaşkınlık yaşadım. Ufak ve hafif bir fırça bekliyordum. Daha ufak olmasına rağmen T&H Wellington kadar ağır ve tok geliyor ele -sanırım sap malzemesinden kaynaklanıyor- ben beğendim.

Bu mesajı yazmaya başlamadan önce fırçayı suya koydum kiri aksın diye şimdi de köpürtmeye gidiyorum. Sabun hakkındaki görüşlerimi de ilk günün tıraşı mesajımda yazarım.

Edit: Bu da deneme köpüğüm. Daha tıraş olmadım fakat köpüğü velur kaplama yastık gibi yumuşak ve dolgun.

900e1848d7e86cb331931e1a6c61f80a.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Straht hayırlı olsun fırçayla biseps triseps 3 set yapılır

Atasun dan
sol göz 1 sağ göz 1,25
Hipermetrop gözlük aldım
Belki kitap bile okurum artık Smile
(12/10/2015, Saat: 19:40)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Straht hayırlı olsun fırçayla biseps triseps 3 set yapılır

Atasun dan
sol göz 1 sağ göz 1,25
Hipermetrop gözlük aldım
Belki kitap bile okurum artık Smile

Teşekkürler üstat. Küçük fakat tok bir sapı var, keşke tüm fırçalar böyle olsa diye düşünmedim değil. En azından ahşap harici hepsi.

Gözlük özellikleriyle forumdaki eski kurtlar hemen belli ediyor kendilerini Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Benimki de gelmiş bugün Smile.

33ccjs1.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
2uhbkvo.jpg

Fırça ve Muhle Seyahat taşıma kutusu arkadaşların. Clubman Pinaud Musk benim. Impa'dan aldım Smile.
(13/10/2015, Saat: 11:25)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırça ve Muhle Seyahat taşıma kutusu arkadaşların. Clubman Pinaud Musk benim. Impa'dan aldım Smile.

Hayırlı olsun, pinaud musk i nasıl buldunuz, kokusu nasıl, classic olanla kiyaslarsaniz ?

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/10/2015, Saat: 11:29)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, pinaud musk i nasıl buldunuz, kokusu nasıl,  classic olanla kiyaslarsaniz ?

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ynspektas komşum, klasik olanın kokusunu bilmiyorum bu ilk Pinaud ürünüm. Kokusu Floid gibi hafif tütünü andırıyor sanki. Aslında klasik berber kokusu gibi Smile. Ben bu tür kokuları seviyorum, ama Floid'den biraz daha ağır ve kalıcı gibi sanki. Daha bir kez kullandım, bakacağım, yatıştırıcı etkisini tam test etmedim. İleride biraz daha fazla yorum yapabilirim sanki ama şunu söyleyeyim, saf misk koklamış biri olarak söyleyebilirim hafif olan misk kokusu gibi değil, daha çok Floid Amber'i andırıyor.

Tekrar söyleyeyim kokular konusunda pek iyi değilim Blush.
Thater geldi, cidden çok hoş görünüyor. Sevindirik oldum Smile.

29h5rd.jpg

17ab8z.jpg

14azlus.jpg

Son fotoğraf boyutu hakkında bilgi sahibi olmak için.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: