En Son Ne Aldınız ?
(10/10/2015, Saat: 19:31)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0b70812a66793ef9f8a3e841a3de63f7.jpg
Kışa hazırlık

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstadım Güle güle kullanın da bu nasıl kışa hazırlık? Proraso Yeşil Smile
(10/10/2015, Saat: 20:20)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım Güle güle kullanın da bu nasıl kışa hazırlık? Proraso Yeşil Smile
Güzel yakalamışsın üstad. Seviyorum mentolü genelde dışarı çıkmayıpn evde kaldığım zamanlarda haftasonu keyif için kullanıyorum. Yoksa karlı kış gününde dışarıda yüz felci yapar mazallah

Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
(10/10/2015, Saat: 19:31)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0b70812a66793ef9f8a3e841a3de63f7.jpg
Kışa hazırlık

fasulity komşum güle güle kullanın aldıklarınızı. Ben Isana Men yüz yıkama jelini tıraş öncesi yüz hazırlığı için kullanıyorum, memnun kaldım. Bu arada en solda altta olan nedir tam olarak ?
En son olarak üretiminin durduğu ve yeni versiyonları bizim markete gelmeden forumda bazı komşularımın çok övdüğü Arko Extra Sensitive ve Arko Moist kremini ve Nivea Hassas Serinletici losyon aldım. Marketteki görevliden öğrendiğim kadarıyla elindeki Arko Extra Performance, Cool,Fresh Mint ve Hassas Serilerinin devamının daha olduğu fakat Nivea Serinletici Hassas losyonun gelmeyeceğini söyledi.
(11/10/2015, Saat: 00:03)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fasulity komşum güle güle kullanın aldıklarınızı. Ben Isana Men yüz yıkama jelini tıraş öncesi yüz hazırlığı için kullanıyorum, memnun kaldım. Bu arada en solda altta olan nedir tam olarak ?
Teşekkür ederim üstad. Ben de tıpkı sizin gibi Isana Man yüz yıkama jelini tıraş hazırlığına yardımcı olması niyetiyle aldım, inşallah sizin gibi memnun kalırım. Sol alttaki ürün ise benim rasgele keşfettiğim bir ürün. Geçen yıl eşimin Rossman dan almış olduğu kızılcık ve argan yagından mamul paraben ve silikon içermeyen tamamen vegan bir vücut yağı. Yüzümün çok gergin olduğu bir tıraş sonrasında şunu bir deneyeyim dememle başladı aramızdaki mükemmel uyum Resmen hayran bıraktı beni kendine. Cilt tarafından çok hızlı emiliyor, çok güzel kokuyor gerginliği gideriyor ve en önemlisi kadife gibi yumuşacık bir cildiniz oluyor. 150 ml olan bu şişe kendinden spreyli kutuda. Bir veya iki kere basmak kesinlikle yetiyor. Fiyatı 13 TL. Yüzde bıraktığı rahatlama hissi ise paha biçilemez. ilk kullandığımda biraz daha tecrübe edip forumda bir inceleme yazısı yazmayı planlıyordum fakat sonradan unutmuşum. Sizin dikkatiniz sayesinde mini bir incele yazısı oldu. Teşekkür ederim.

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
33l165z.jpg

Semogue Silvertip Special Edition 2013
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(11/10/2015, Saat: 01:07)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 33l165z.jpg

Semogue Silvertip Special Edition 2013

Zeytin sap, güle güle kullanın beni şaşırtan bir fırçaydı bu olumlu yönde tabiki.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(11/10/2015, Saat: 01:26)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zeytin sap, güle güle kullanın beni şaşırtan bir fırçaydı bu olumlu yönde tabiki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Açıkçası beni de etkilemesini bekliyorum. Simpsons Polo Silver 8'e tercih ettim.Akşam bir iki şampuandan sonra, Arko sabunla tabiri caizse köpüğe yatırdım.Hem elde, hem kapta, hem de yüzde çok iyi diyor kullanıcıları.El ve kap da iyiydi gerçekten, yarın da kısmetse yüz de deneyeceğim.Teşekkür ederim.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(11/10/2015, Saat: 01:03)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstad. Ben de tıpkı sizin gibi Isana Man yüz yıkama jelini tıraş hazırlığına yardımcı olması niyetiyle aldım, inşallah sizin gibi memnun kalırım. Sol alttaki ürün ise benim rasgele keşfettiğim bir ürün. Geçen yıl eşimin Rossman dan almış olduğu kızılcık ve argan yagından mamul paraben ve silikon içermeyen tamamen vegan bir vücut yağı. Yüzümün çok gergin olduğu bir tıraş sonrasında şunu bir deneyeyim dememle başladı aramızdaki mükemmel uyum Resmen hayran bıraktı beni kendine. Cilt tarafından çok hızlı emiliyor, çok güzel kokuyor gerginliği gideriyor ve en önemlisi kadife gibi yumuşacık bir cildiniz oluyor. 150 ml olan bu şişe kendinden spreyli kutuda. Bir veya iki kere basmak kesinlikle yetiyor. Fiyatı 13 TL. Yüzde bıraktığı rahatlama hissi ise paha biçilemez. ilk kullandığımda biraz daha tecrübe edip forumda bir inceleme yazısı yazmayı planlıyordum fakat sonradan unutmuşum. Sizin dikkatiniz sayesinde mini bir incele yazısı oldu. Teşekkür ederim.

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstadım bunu not aldım, Şubatta İstanbuldan bir tane edinirim bizim Beylikdüzündeki Rossmanndan. Tıraş öncesi için tercih edilebilir gibi. Zaten her türlü faydalı şey bulunuyor Rossmannda, bir kötü ürünü var oda Porsuk kılı tıraş fırçası. Sentetiği geçen günlerde elime alıp kılları inceledim, müthiş his ! ve mutlaka sizide memnun edecektir.
(11/10/2015, Saat: 01:43)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası beni de etkilemesini bekliyorum. Simpsons Polo Silver 8'e tercih ettim.Akşam bir iki şampuandan sonra, Arko sabunla tabiri caizse köpüğe yatırdım.Hem elde, hem kapta, hem de yüzde çok iyi diyor kullanıcıları.El ve kap da iyiydi gerçekten, yarın da kısmetse yüz de deneyeceğim.Teşekkür ederim.

İmpa'da vardı bundan bir tane diye hatırlıyorum eğer yanlış hatırlamıyorsam. Oradan mı aldınız?
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: