En Son Ne Aldınız ?
Kumar oynamayı sevmeyen ben büyük bir kumar oynadım. Mama Bears sabunun tester versiyonunu kullandım ve çok memnun kaldım. Dayanamadım "mamabearssoaps.com" sitesini ziyaret ettim alttaki siparişi verdim. Küçük bir kutu olacak ama bakalım geçecek mi, heyecanla bekliyorum Blush .
----------------------------------------------
1 ea. Ylang Ylang Glycerin Shave Soap
Shave Soap Options - 1.5 oz. mug soap
$4.89
1 ea. Patchouli Glycerin Shave Soap
$4.79
1 ea. Hinoki Wood Fragrance Shaving Soap
$4.29
1 ea. Hydrogen Glycerin Shave Soap
$4.29
1 ea. Elements Of Bamboo Glycerin Shave Soap
$4.29
(04/10/2015, Saat: 22:51)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda "shaving.ie" sitesinden "Thater 4125/1 3-Band Silvertip" fırça aldım üç gün önce. Daha yola çıkmadı, bekliyorum.

Yüzde köpürtme için kullanmayı düşünüyorum, 24 mm, bulb.

3 tane makinem var çok çok uzun süredir makine dosyası kapalı benim için, bu fırça ile birlikte fırça dosyasını da kapatıyorum, jübilemi yaptım sanırım Smile.

Hayırlı olsun üstadım güzel günlerde kullanın
2015 yılı jübilesi oldu
2016 da ikişer tane Plisson,Rooney ve shavemac alacaktınız galiba Rolleyes
(04/10/2015, Saat: 22:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstadım güzel günlerde kullanın
2015 yılı jübilesi oldu
2016 da ikişer tane Plisson,Rooney ve shavemac alacaktınız galiba  Rolleyes

Yok yok üstad, o diğer btoprak kardeş, ben değilim Tongue Rolleyes.
@btoprak hocam hayırlı olsun, harika seçim olmuş Smile
Teşekkür ederim @naayi üstadım, -isterseniz- daha güzelleri sizin olsun Smile.
(04/10/2015, Saat: 22:51)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda "shaving.ie" sitesinden "Thater 4125/1 3-Band Silvertip" fırça aldım üç gün önce.

Btoprak hocam hayirli olsun gule gule kullanin. Smile
btoprak çok güzel fırça, güzel günlerde kullanın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(04/10/2015, Saat: 23:30)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Btoprak hocam hayirli olsun gule gule kullanin. Smile

Elim birkaç kez "Fan tipi 2-Band 4125/1" fırçaya gitti ama nette incelediğim yazılardan sonra, istediklerime bunun daha fazla cevap vereceğine kanaat getirdim üstad. Genelde yüzde köpürtüyorum o yüzden bunu tercih ettim, sanırım sizinkinden bayağı farklı karakterde olacak, hem 24 mm, hem bulb, hem de 3-band.

Deneme imkanınız oldu mu üstad sizinkini, sizde bıraktığı his nasıl ?

(04/10/2015, Saat: 23:38)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: btoprak çok güzel fırça, güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim Chinaski üstadım Smile. Nette değişik yorumlar var, biri 2-band için neredeyse TGN ile aynı düğüm o yüzden bu fiyata deymez demiş, kimileri de güzel yorumlar yapmış ve bu fırça sonrası diğer tüm fırçalarım ıskartaya ayrıldı gibi şeyler söylemişler. Nasıl bir hissi olacağını ben de çok merak ediyorum.
Yok hocam henuz deneme firsatim olmadi. Ama dener denemez size ozellikle yuzde kopurtme konusunda hissiyati hemen yazarim hocam.
(04/10/2015, Saat: 23:48)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam henuz deneme firsatim olmadi. Ama dener denemez size ozellikle yuzde kopurtme konusunda hissiyati hemen yazarim hocam.

Bekliyoruz üstadım Sleepy Smile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: