Günün Tıraşı (SOTD)
@Emreozer, sıhhatler olsun hocam. Şu Vision'daki ihtişam da bambaşka Wink

@Chinaski hocam, sıhhatler olsun. Platinum Mavi vs Polsilver hakkında ne dersin? Mavi'ler eskiden mi kalma?
(04/10/2015, Saat: 01:22)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun arkadaşlar. Hellhound, arkaplan nedir merak ettim? Bir de Chubby'de beyaz dengesi patlamış, ilginç olmuş. Big Grin

Arka plan Fear Factory'nin hokey forması. Evde bir şeyler çekerken ışığı ayarlamak çok zor. Editle kurtarmaya çalışıyorum, bu kadar yapabiliyorum Smile
gurmekokular
P_20151003_0806171.jpg
Tıraş aleti: Schick Krona
Jilet: Racer
Fırça: Isana Premium Sentetik
Tıraş Kremi: Jobbs Men Revolution Cool
Kolonya: Boğaziçi Limon

Bu yazın benim kesinlikle en iyi, en yakın tıraşım. Schick Krona, racer ve en önemlisi aloe veralı jobbs tıraş kremi çok uyumluydu. Bu üçlüyü sonraki tıraşlarımda tekrar kullanacağım.
Herkese iyi hafta sonları Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(04/10/2015, Saat: 06:35)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski hocam, sıhhatler olsun. Platinum Mavi vs Polsilver hakkında ne dersin? Mavi'ler eskiden mi kalma?

Teşekkürler naayi hocam, Gillette platinum mavi Polsilver a göre daha agresif bir karakterde. Polsilver dan bir miktar daha keskin gibi ama tahriş ve hafif kesik atma potansiyeli her zaman var. Polsilver ise benim all time favori jiletim, hem gayet keskin hem de pürüzsüz, tahrissiz tıraş veren bir jilet. Elimde eskiden kakma mavi vardı yarısını kırıp usturaya taktim yarısını bekletiyorum Smile

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Progress
yeşil astra
omega italian flag
vergulde hand sabun
Kertil çam kekik kolonyası
--------------------
Etkili bir peeling ve güzel bir tıraş oldu
(04/10/2015, Saat: 14:41)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress
yeşil astra
omega italian flag
vergulde hand sabun
Kertil çam kekik kolonyası
--------------------
Etkili bir peeling ve güzel bir tıraş oldu

Üstad sıhhatler olsun
Peeling ne için hayırdır ne soydun Smile
(04/10/2015, Saat: 15:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad sıhhatler olsun
Peeling ne için hayırdır ne soydun Smile

sağol üstad, 2-3 günlük sakal vardı omega ile biraz suratı törpüledim Big Grin
(04/10/2015, Saat: 15:35)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağol üstad, 2-3 günlük sakal vardı omega ile biraz suratı törpüledim Big Grin

Öpülmüş kurbağa gibi alttan prens çıktı yani Big Grin
(04/10/2015, Saat: 15:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öpülmüş kurbağa gibi alttan prens çıktı yani  Big Grin

Alttan çıkan da pek bişeye benzemiyor, sadece kılsız Big Grin
Bugünün Tıraş Teması : Back to basics with a BIC Shave

Ön Hazırlık : Isana Men Sensitiv Yüz Yıkama Jeli ile temizlik + Watsons Tıraş Öncesi Losyonu (Forest Fresh)

Tıraş Aleti : BIC Metal

Krem : Proraso Yeşil

Fırça : Isana Men Pure Badger

Tıraş Sonrası : Crystal Şap + Watsons Tıraş Sonrası Losyonu (Forest Fresh) + Isana Men Sensitiv Tıraş Sonrası Balsam

Bugünkü tıraşımın temasını geçen gün aldığım ve bu forumda da birkaç kere bahsedilen BIC Metal belirledi. BIC Metal ile ilk tıraşım fakat rahat bir tıraş geçirdiğimi, BIC'in diğer kartuşlu veya yaprak jiletlerine göre konforlu bir tıraş verdiğini söylemeliyim. Ayrıca, Watsons tıraş sonrası ürünlerini ilk denememdi. Tıraş öncesi losyonunu pek başarılı bulduğumu söyleyemem, zira kullandıktan hemen sonra cildimi gerdiğini hissettim, başarılı bir ürün değil. Tıraş sonrası losyonunu ise azda olsa beğendim. Kesinlikle tekrardan alınacak ürünler değil. Keza aynı şey Isana Men'in porsuk fırçasıylada geçerli. İki perde (WTG + ATG) + rötuş ile tam sinekkaydı olmasada tatmin edici bir tıraş oldu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,686 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,444 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,345 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,801 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,251 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,030 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: