En Son Ne Aldınız ?
(30/09/2015, Saat: 20:40)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ard arda 3 yada 4 kez kardeşim. Smile

Abi güle güle kullan. Vallahi ağzım açık kaldı. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(30/09/2015, Saat: 20:32)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf

Benim kullanım tarzımdan mı yoksa İzmir'in kireçli suyundan mı bilmiyorum fakat benimkinin üzerinde 3-5 yerde su lekesi oluşmuştu. Ben de evin ahşap masa, sandalyelerinin zımpara ve yağlama işini yaparken şunu da bir elden geçireyim diyip ince su zımparası ile üstünü temizledikten sonra 3 kat tik ağacı yağı sürdüm. Hem daha yakışıklı oldu hem de suya dayanıklı hale geldi.

Gemide güvertede sürekli dış etkenlere açık haldeki ahşap masanın yağı, verniği 3-6 ay arası dayanıyor. Bizim bahçe mobilyalarının yağı da 1 yıl civarı dayanıyor. Ustura sapı onlardan daha kötü koşullara maruz kalamayacağına göre 3-5 güzel tahmin üstat Smile Yinede kararma veya solmalara karşı senede 1 kez ince bir zımpara ile zımparalandıktan sonra tazelenmesinde fayda var.

Kaptan,ellerin teri olabilir mi,usturanın sapını hiç suyla temas ettirmiyorum gerçi,sadece metal kısımları durulayıp kurulayıp kaldırıyorum
Epoksi olmaz mı Smile
(30/09/2015, Saat: 20:47)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi güle güle kullan. Vallahi ağzım açık kaldı. Big Grin

Estağfurullah, çok sağol kardeşim.Yav FAENA'ları unuttum iyi mi?? Smile
Senden doküman bekliyom şutla gari. Smile
www.instagram.com/karia_brushworks/
(30/09/2015, Saat: 20:40)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ard arda 3 yada 4 kez kardeşim. Smile

Maşallah sağlam alışveriş olmuş, 3 sene birşey almana gerek yokSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(30/09/2015, Saat: 21:04)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşallah sağlam alışveriş olmuş, 3 sene birşey almana gerek yokSmile

Bi ara T&H 1805 yedeklemem lazım.
Bandıra bandıra kullanınca 3 yıldan kısa sürer. Smile
@li_jun, hepsi sizin mi Big Grin. Güle güle kullanın Wink.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(30/09/2015, Saat: 21:20)li_jun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi ara T&H 1805 yedeklemem lazım.
Bandıra bandıra kullanınca 3 yıldan kısa sürer. Smile

Abi öyle söyledinki ekmeğe sürüp yiyesim geldiSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(30/09/2015, Saat: 21:20)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @li_jun, hepsi sizin mi Big Grin. Güle güle kullanın Wink.

OnlyTNT sağolun.Çok daha güzelleri sizin olsun.

Bu arada impa harici ürünler de var yukarıdaki fotoda.
(30/09/2015, Saat: 21:22)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi öyle söyledinki ekmeğe sürüp yiyesim geldiSmile

Zaman zaman kendimi zaptetmiyor da değilim hani.2uh2sev.jpg2uh2sev.jpg
(30/09/2015, Saat: 18:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @Chinaski,güzel ustura bendekinin ağacı daha düz sanki bu desenli daha hoş olmuş,sap hacimli olması biraz hantallık hissi veriyor,denge iyi

@Strath kaptan,
Epeydir kullanıyorum suyla temastan sorun olmadı.Suya dayanıklı ağaç şeklinde söylemişti satıcı.Tik yağı normal kullanımda 3-5 yıl üzerinde kalabilir galiba yada daha fazla
Teşekkürler üstat.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: