En Son Ne Aldınız ?
(17/09/2015, Saat: 16:12)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle.

Bildiğim kadarı ile aktif üyelerimizden Onur98 de ve Hellhound da var Simp Manc. Artık onlardan şöyle keyifli bir inceleme bekliyoruz. Smile

(Bunlar bildiğim üyelerimiz, bilmediğim varsa onlardan da bekliyoruz Smile )

Tarih aralığını geniş tutmak kaydıyla sözüm olsun Smile
gurmekokular
(18/09/2015, Saat: 10:10)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tarih aralığını geniş tutmak kaydıyla sözüm olsun Smile

Teşekkür ederim Hellhound.

Yalnız bu sözünüz ile yöneticilerimizden ihtilaf üstadın radarına girmiş oldunuz. Kendisinden her türlü baskı, mobbing vs gelecektir. Bilginiz olsun. Smile
Sorun değil. Daha yazdığım ama yayınlamadığım fırça yorumları var, baskı süresince onları sürerim Smile
gurmekokular
(18/09/2015, Saat: 10:24)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Hellhound.

Yalnız bu sözünüz ile yöneticilerimizden ihtilaf üstadın radarına girmiş oldunuz. Kendisinden her türlü baskı, mobbing vs gelecektir. Bilginiz olsun. Smile

Günaydın,
Evet bu sözünüz ile dünden beri yönetim ofisine binlerce sms,fax,email,telgraf,güvercin,duman mesajı,şişe içinde iletildi.Kamuoyu baskısı çok fazla bilginize Rolleyes
(18/09/2015, Saat: 10:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın,
Evet bu sözünüz ile dünden beri yönetim ofisine binlerce sms,fax,email,telgraf,güvercin,duman mesajı,şişe içinde iletildi.Kamuoyu baskısı çok fazla bilginize  Rolleyes

Sayı çokmuş. O halde hızlandırırım yazı işini Smile
gurmekokular
(18/09/2015, Saat: 11:13)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayı çokmuş. O halde hızlandırırım yazı işini Smile

Harika haber , biraz spoiler isteriz Smile
(17/09/2015, Saat: 21:11)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ali Bıyıklı' larım geldi Smile

Üstad hayırlı olsun,çelik serisini ne zaman göreceğiz
Bıyıklı yada Sedef Coolcut'ın yerini tutuyor mu ?
@ihtilaf, teşekkür ederim. Çelik bir tane var henüz, seri yapması zor ondan üstad Big Grin.

Bence tıraş kalitesi olarak yerini tutar hatta geçebilir. Çünkü yapısı daha ince bunların.  Jilet takmadan şöyle bir gezdirdim, burun altına şöyle bir tuttum daha kolay manevra yapabiliyorum, daha dar açıyla çalışabiliyorum. Ak koyun kara koyun bugünkü tıraşımda belli olacak Smile

Geçen gün yanaktaki tüyleri almıştım aslında, ilk jileti takarken zorlandım biraz. Bir kaç kez tak çıkar yapınca yuva alıştı.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Dün Marmarapark'taki Rossmann'a uğradım ve ;

Blue Steel, Dark Ocean ve Free Space olmak üzere üç tane Aftershave ve Isana Man'in Hassas ciltlere özel Tıraş sonrası Balsam'ından aldım.
Dark ocean ve blue steel i bitirmek üzereyim f/p olarak bana oldukça yeterli geldi kokularda hoşuma gitti açıkcası. Tekrar edinmeyi düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: