En Son Ne Aldınız ?
Harikaymış ikiside, iyi günlerde kullanın.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
@izbe üstad gümrük sıkıntısı olmadı di mi? Valla sizden sonra shaving.ie sitesine takıldım. O fiyata Thater hiçbir yerde yok, özellikle Fan 2 Band tipi.
@btoprak hocam çok şükür bir sıkıntı olmadı. Sipariş verirken rica etmiştim, paketin üzerine fiyat ve içerik bilgisi koymayın demiştim. Sağolsunlar yapmışlar. (11.5 Eur kargo ücreti aldılar ama Sad ).

Bunu yapmakta amacım, gümrük memuru açıp incelesin, 3.7 tl gümrük muayene ücreti öderim nasıl olsa diye idi. Zira hiçbir gümrük memuru bir fırçaya 160 eur ödendiğine inanmaz. Smile

Shaving.ie ye thater stokları 3-4 hafta önce girmişti. Amacım 4125/2 Fan 2 band almak idi. 1.5 haftaya yakın bekledim. Baktım stoklar gidiyor. Dayanamadım, 4125/3 ü aldım. Bakalım nasıl bir fırça. Smile
@izbe üstadım, sizden sonra son Silvertip fırçayı da aldılar, stok bitti. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Deneyimlerinizi duymak isteriz ileride Smile.
Tabii ki hocam, mutlaka yapacağım. Hatta bayramda zamanım olur mu bilmem ama bayramdan sonra yeni nesil 2 band incelemesi yapıp sizlerle paylaşmayı planlıyorum.

Şu ana kadar gelmekte olan shavemac de dahil 5 adet 2 band fırça oldu. Nasip bakalım. Smile

(Bu arada çok istediğim halde simpson manch ı almaktan kesin olarak vazgeçtim. Neredeyse kargo dahil 1300 TL lere geliyor. Yok artık dedim.)
Simpson Manchurian almamakla iyi etmişsiniz izbe komşum, elinizdeki fırçalar çok güzel maşallah. 1300 TL biraz fazla ya üstadım Confused.
Aynen öyle.

Bildiğim kadarı ile aktif üyelerimizden Onur98 de ve Hellhound da var Simp Manc. Artık onlardan şöyle keyifli bir inceleme bekliyoruz. Smile

(Bunlar bildiğim üyelerimiz, bilmediğim varsa onlardan da bekliyoruz Smile )
(17/09/2015, Saat: 13:59)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harikaymış ikiside, iyi günlerde kullanın.

Geç farkettim, çok özür dilerim. Çok teşekkür ederim Tipsol Hocam.
(17/09/2015, Saat: 15:46)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabii ki hocam, mutlaka yapacağım. Hatta bayramda zamanım olur mu bilmem ama bayramdan sonra yeni nesil 2 band incelemesi yapıp sizlerle paylaşmayı planlıyorum.

Şu ana kadar gelmekte olan shavemac de dahil 5 adet 2 band fırça oldu. Nasip bakalım. Smile

(Bu arada çok istediğim halde simpson manch ı almaktan kesin olarak vazgeçtim. Neredeyse kargo dahil 1300 TL lere geliyor. Yok artık dedim.)

Fan shape thaterde çok güzel gözüküyor ! , iyi günlerde kullanın.

Bayrama ne kaldı ki hocam. Merakla bekliyorum incelemenizi ama acele etmeyin kullanın biraz Smile
Ali Bıyıklı' larım geldi Smile

2nslxxe.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: