En Son Ne Aldınız ?
(12/09/2015, Saat: 22:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıkarken yazın şampuan yada deterjanı basınçlı makineyle atıyorum kışın sadece basınçlı su yetiyor
Kurularken mikro fiber bez kullanıyorum,camlar için cam bezleri var tüysüz fakat gazete kağıdı daha iyi sanki
yine konsol ve göstergeler için fiber bez

Çizikler için bir dönem bunu kullandım uygulaması zor biraz pamukla yedirmek gerekiyor fakat sonuç iyi
http://www.hepsiburada.com/cbs-belco-oto...-otm095603
Kışın Ankara, İstanbul vs gibi karlı illerde arabayı temiz tutmaya çalışmak boşa giden emek demek abi zaten. Şampuanla cilayla uğraşıp 2 dakika sonra çamurlanmasını izlemek can sıkıyor. Hele Ankara'dayken ne zaman arabayı yıkasam yağmur yağardı. Romatizmalı yaşlılar gibi olmuştum ne zaman araba yıkamak istesem yağmur yağacağını biliyordum Big Grin

Makineden memnun kalmana sevindim abi. Tavsiye ettikten sonra beğenmesen üzülürdüm. Ürün tavsiyesi için de Teşekkürler.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(12/09/2015, Saat: 22:19)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kışın Ankara, İstanbul vs gibi karlı illerde arabayı temiz tutmaya çalışmak boşa giden emek demek abi zaten. Şampuanla cilayla uğraşıp 2 dakika sonra çamurlanmasını izlemek can sıkıyor. Hele Ankara'dayken ne zaman arabayı yıkasam yağmur yağardı. Romatizmalı yaşlılar gibi olmuştum ne zaman araba yıkamak istesem yağmur yağacağını biliyordum Big Grin

Makineden memnun kalmana sevindim abi. Tavsiye ettikten sonra beğenmesen üzülürdüm. Ürün tavsiyesi için de Teşekkürler.

İnsanda biraz mükemmeliyetçilik varsa kışın araba yıkamak yorucu olabiliyor Smile
Makine iyi çalışıyor makine su girişi ile su aldığım musluk arasına bu tip hortum kullandım daha iyi oldu katlanma su gelmemesi sorunları olmuyor

4618_2-500x400.jpg
eeddfc34a734832ba9514f6a3c86485e.jpg

Bende bunlari aldim en son henuz deneyemedim. Aftershave limited edition olan sise super kokuyor. Balsam tamamen alkosuz cildi kurutmaz diye dusunerek aldim. Jilet ile ilgili hicbir fikrim yokWink krom kapli 10 lu deneyelim bakalım.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
17d2022e400e4e259090da937cc00f9e.jpg

Ispanya'dan taze taze geldiler.

Sent from my D5803 using Tapatalk
eRenler kardes, proraso nedir o çıkaramadım hic oyle kutulusunu görmedim. Sabun mudur, balsam mıdır nedir abicim?
Proraso hazır köpük

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(13/09/2015, Saat: 22:08)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eRenler kardes, proraso nedir o çıkaramadım hic oyle kutulusunu görmedim. Sabun mudur, balsam mıdır nedir abicim?

Ufak boy hazır köpük, seyahatler için.
d4f1e3328e6c05c572742e4b89495c11.jpg

Norvecten sicak sicak! Ikinci dunya savasi oncesinden piril piril neredeyse NOS Tech, ve vintage Polsilver.
Tipsol-eRenler

Bilgilendirme için teşekkürler. Çok şirinmiş.
merhaba arkadaş
geçen ay aldığım yeni oyuncaklarım Smile
jiletlerli denedikçe yorumlarımı yazacağım.
fırçayı domuz kılıdır diye almıştım ama porsuk çıktı. ama çok yumuşak olmadığı için memnunum

2nir0at.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: