En Son Ne Aldınız ?
(11/09/2015, Saat: 19:29)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir üyesinin badger fırçası olsun ama, domuz fırçası da 1 tane olmasın canım. Forma ayıp.

Tesekkurler İmpa

Güle güle kullanın komşum. 11126 gerçekten de sapı, tutuşu çok rahat bir fırça.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Daha güzelleri sizlerin olsun dostlar.

Aklımda şu 11137 de kaldı ama bu aylık kotamızı doldurduk. Once şu aldığımız 2sini bir terletelim bakalım.
2ecoyfc.jpg
(11/09/2015, Saat: 19:29)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir üyesinin badger fırçası olsun ama, domuz fırçası da 1 tane olmasın canım. Forma ayıp.
Tesekkurler İmpa

Benim hic yok.
Demeyin oyle valla 610 almamak icin zor tutuyorum kendimi en kirmizisindan.

xo2hqo.jpg

Tesekkurler İmpa

Keyifle kullanın inşallah. Foto çok afilli Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(11/09/2015, Saat: 21:52)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim hic yok.
Demeyin oyle valla 610 almamak icin zor tutuyorum kendimi en kirmizisindan.

Kırmızı olan 830 komşum, 620 siyah ; )
2e8156b8c78b0f756ef280ee2cbb4912.jpg

Soldaki 610, sagdaki 830. Semogue cogu referansi iki renk sunuyor. 610 da bunlardan biri.
15616a0df92b327e78ceb376f8b40d1f.jpg

Sonax jant temizliyicim ve şampuanım bitmişti onları tazeledim. Jant temizleyici karede yok. Bezler de indirime girmiş 8 tanesi 6 liraydı. Önce kurulama bezi olur eskiyince evde toz bezi olarak hayatına devam edebilir Smile

Arabasını yıkamayı, ilgilenmeyi seven herkese Sonax'ın ürünlerini tavsiye edebilirim. Buz çözücüsünü, jant temizleyicisini ve cilalı şampuanlarını uzun zamandır kullanıyorum. Diğer markalara göre (Meguiars, Turtle Wax vs gibi muadillerini değil) pahalı olsa da hepsi işini çok iyi yapıyor. Tertemiz gözüken jantlara bile bu spreyden biraz sıkıp 2 dakika bekleyin sonra suyla durularken akan pisliği görünce şaşırıcaksınız.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Strath,
Kaptan hayırlı olsun ben almadım daha şampuan,bezler mikro fiber ise fiyat iyi
Cam suyu anti freez limi yoksa sadece kokulu mu ?
(12/09/2015, Saat: 21:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Strath,
Kaptan hayırlı olsun ben almadım daha şampuan,bezler mikro fiber ise fiyat iyi
Cam suyu anti freez limi yoksa sadece kokulu mu ?
Teşekkürler. Bezler mikro fiber de bunlar kalite kalite abi, biliyorsun 40 liraya da var 4 liraya da var. Araba yıkarken yün eldiven kurularken güderi en iyisi fakat genelde insanlar bir araba yıkıcam bir eldiven bir güderiye 70-80 lira neden veriyim diyebiliyor. Cam suyu ise yazlık cam suyu. Kışlık cam suyunun daha düşük derecelerde donma özelliği varken bu yazlıklar ise ağaç pisliği, reçine, polen, kuş pisliği, toz vs gibi maddeleri normal cam suyuna göre daha rahat temizliyor. Bir de güzel kokuyor Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(12/09/2015, Saat: 21:57)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler. Bezler mikro fiber de bunlar kalite kalite abi, biliyorsun 40 liraya da var 4 liraya da var.  Araba yıkarken yün eldiven kurularken güderi en iyisi fakat genelde insanlar bir araba yıkıcam bir eldiven bir güderiye 70-80 lira neden veriyim diyebiliyor. Cam suyu ise yazlık cam suyu. Kışlık cam suyunun daha düşük derecelerde donma özelliği varken bu yazlıklar ise ağaç pisliği, reçine, polen, kuş pisliği, toz vs gibi maddeleri normal cam suyuna göre daha rahat temizliyor. Bir de güzel kokuyor Smile

Yıkarken yazın şampuan yada deterjanı basınçlı makineyle atıyorum kışın sadece basınçlı su yetiyor
Kurularken mikro fiber bez kullanıyorum,camlar için cam bezleri var tüysüz fakat gazete kağıdı daha iyi sanki
yine konsol ve göstergeler için fiber bez

Çizikler için bir dönem bunu kullandım uygulaması zor biraz pamukla yedirmek gerekiyor fakat sonuç iyi
http://www.hepsiburada.com/cbs-belco-oto...-otm095603

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: