En Son Ne Aldınız ?
Tamamdır komşum yorum konusunda pek yetenekli değilim ama elimden geleni yazarım

Sent from my iPhone using Tapatalk
(08/09/2015, Saat: 14:23)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo çok güzel ürünler. Güle güle kullanın. Yalnız ne kadar tecrübelisiniz bilemiyorum ama Feather bıçakları ustura veya R41 ile kullanmayı mı düşünüyorsunuz? İki kere düşünün derim.
[quote='dikdik_s' pid='123121' dateline='1441723434']

Sagolun uyariniz icin. Feather lari 38C ile kullaniyorum. Cok memnunum. R41 i da neyle denesem diye dusunuyordum. Polsilver uyarmi veya oneriniz varmidir.

Saygilar
[/quote
Polsilver, Yeşil 7 O CLOCK, Mavi astra Smile
@dikdik_s

Ülkemizde bulunabilen bıçaklar arasında Mavi Astra, R41 ile bence son derece uyumlu. Polsilver kullanıp memnun olanlar da var. Yalnız cilt, sakal yapınızı ve deneyiminizi tam olarak bilemediğim için kesin bir şey söylemek güç. Wilkinson, Racer veya Asco gibi daha az keskin bıçaklardan bir tanesinden bir paket alıp bence önce aletin saldırganlığını hissedin derim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(09/09/2015, Saat: 21:38)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s

Ülkemizde bulunabilen bıçaklar arasında Mavi Astra, R41 ile bence son derece uyumlu. Polsilver kullanıp memnun olanlar da var. Yalnız cilt, sakal yapınızı ve deneyiminizi tam olarak bilemediğim için kesin bir şey söylemek güç. Wilkinson, Racer veya Asco gibi daha az keskin bıçaklardan bir tanesinden bir paket alıp bence önce aletin saldırganlığını hissedin derim.

Günün tıraşı bölümünde paylaştım. İlk denemeyi permasharpla damardan girerek yaptım sefimSmile Cevabınızı tıraş sonrasında şimdi gördüm. Neyseki sıkıntısız hallettik. Çıkardığı sesle çok acaip bir aletmiş R41.

Önerileriniz ve ilginiz için teşekkur ederim.
Evet ben de yazdıktan sonra fark ettim Smile. Neyse, anlamışsınızdır az çok aletin karakterini, gerçi 2-3 tıraş sonra daha çok anlaşılır ama siz yine daha az keskin bir bıçak ile deneme yapın eğer sakalınız çok sert ve yoğun değilse.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(09/09/2015, Saat: 22:04)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet ben de yazdıktan sonra fark ettim Smile. Neyse, anlamışsınızdır az çok aletin karakterini, gerçi 2-3 tıraş sonra daha çok anlaşılır ama siz yine daha az keskin bir bıçak ile deneme yapın eğer sakalınız çok sert ve yoğun değilse.

Aynen size katılıyorum. Tekrar tesekkurler. Saygılar
ilao0p.jpg
Üç aakadaş biileşip ONEBLADE alıvedik....
(10/09/2015, Saat: 00:20)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilao0p.jpg

Ordan da kurbana girersiniz artik. Smile saka bi tarafa hayirli olsun. Yorumlari bekliyoruz.
(10/09/2015, Saat: 00:20)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilao0p.jpg
Hayırlı olsun , guzel günlerde kullanin. Aleti kullanma şansınız oldumu ? Hakikaten o fiyati hakediyor mu , 1000 tl ye aletin fiyati diye biliyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: