En Son Ne Aldınız ?
Hediyeler güzelmiş. Iyi günlerde kullanın ayhanlılar komşum. Smile
@crionics @turkuvaz1 komşum teşekkürler NT Vigour çok merak ettiğim bir aletti sabırsızlıkla tıraş olmayı bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
?.Ä üüÜ
Üü

(22/08/2015, Saat: 11:29)ayhanlilar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @crionics @turkuvaz1 komşum teşekkürler NT Vigour çok merak ettiğim bir aletti sabırsızlıkla tıraş olmayı bekliyorum

Acele etmeyin tıraş esnasında.
Ilk temaslar esnasında dikkat edin, diğer makinalara göre dik temasta kesme riski daha çoktur. Tıraşta yüzümü değil, kulak memesini, küçük parmağımı ve kolumu kestim futur ile.
Kafası büyük olduğundan benim gibi zorlanabilirsiniz bıyık bölgesinde. Orada yapacağınız rötuşlara dikkat edin, burun deliklerine yakın kısımlarda her an dalabilir.
Eğer ayarları futur ile aynı ise ilk ayarda tek perde ile bile yeteri kadar temiz tıraş alabilirsiniz diye düşünüyorum.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Üstadım bu tavsiyelerinizi dikkate alarak tıraş olucam ayarlar konusunda futura yakın olduğunu söylediler dediğiniz gibi ilk tıraşta 1 ayar la fazla risk almamak lazım

Yeşil seven o Clock ile bana uyduğunu da belirteyim.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Üstadım yeşil o'clock çok güzel bir jilet mutlaka onunla denicem

Arkadaşlar arko tras sabunu 90 gram arayan varsa beğendik mağazalarında bolca var .2,75 TL haberiniz olsun.
Eyüp sabrı Tuncer kollonyalari gimsa mağazalarındavar.6,5 tTL haberiniz olsun
Beğendik mağazaları kayseri kırşehir ankara da var
Makro marketlerde de eyüp sabri Tuncertras kkolonyası var ama 8,5 TL ...bilgilerinize
Omega tras firmalarının piyasada sahnelerini gördüm alırken dikkat edelim.
Kırşehir de bir milyoncuda sahte omega tras fırçalarında rasadim
Yeni oyuncaklarım geldi  Big Grin

k362kh.jpg
İyi günlerde kullanın @turkuvaz1 fırça muhteşem görünüyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: