En Son Ne Aldınız ?
(29/07/2015, Saat: 15:03)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski hocam senelik olmamış derken?? 5 yıllık plan gibi duruyor değilmiSmile ....

Aynen öyle, 5 yılda zor biter bu kadar ürün Smile Güzel günlerde kullanın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(29/07/2015, Saat: 15:15)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle, 5 yılda zor biter bu kadar ürün Smile Güzel günlerde kullanın.
Eywallah komşum...artık günaşırı traşı günlüğe çeviricez Smile ...mecburen
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(29/07/2015, Saat: 14:24)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TVB Shaving ürünleri gayet güzel ambalajı ve piyasaya göre çok uygun fiatları(Geltir indirimiyle beraber tabiiki)ile tavsiye edeceğim bir site..hem saolsun Paolo işiyle gayet ilgili biri..
Artık senelik Traş malzemeleri harcama bütçemiz doldu...darısı diğer arkadaşların başına diyelim Smile

Komşum güle güle kullanın da bana bunlar gümrükten böyle geçti demeyin lütfen. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@neoromancer başkan çok sıkı bir sipariş olmuş . Keyifli tıraşlar dilerim Smile

@cihankeskin neoromancer Almanya ' da ikamet ediyor yanlış bilmiyorsam ?? Smile AB içi bir gönderim olmuştur Smile
@adamentium: Ben de en son yüklü siparişi Litvanya'ya istemiştim TVB'den. Bir an gözlerim büyüdü Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/07/2015, Saat: 21:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @adamentium: Ben de en son yüklü siparişi Litvanya'ya istemiştim TVB'den. Bir an gözlerim büyüdü Big Grin

Komşu iki kere Tvb ' den siparişim oldu ama hiç böyle yüklü bir siparişim olmadı. Çok sağlam sabun arşivi var heriflerde Vitos gibi bir sabunun Kg su 8 euro yahu kafayı yiyecem ama kargosu 15 euro tutuyor Sad
Whippeddog' dan ıvır zıvır Smile

2cnfghd.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
@OnLyTNT hayırlı olun, ben de ilk kayış seti ve bileme taşımı WD almıştım. Larry çok iyidir.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski, teşekkürler. Bileme taşı küçük yoksa onları da alacaktım. Aslında zoru severim, alırım belki.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(29/07/2015, Saat: 20:47)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın da bana bunlar gümrükten böyle geçti demeyin lütfen. Smile

(29/07/2015, Saat: 21:16)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer başkan çok sıkı bir sipariş olmuş . Keyifli tıraşlar dilerim Smile

@cihankeskin neoromancer Almanya ' da ikamet ediyor yanlış bilmiyorsam ?? Smile AB içi bir gönderim olmuştur Smile

Saolun Komşular...ewet Adamentium arkadaşın dediği gibi AB içi olduğundan sorun yok ,sadece extra KDV ödeyerek alıyorum...bu Siparişin epeyce bir kırpılmış hali Smile neyseki....bu arada Vitosu yanlışlıkla 100gr diye okumuşum kiloluk beklemiyordum ..paketin ağırlığı tuhaf geldi başta açınca dumuru tahmin edersiniz ...neyse bir şekilde harcayacağız artık Smile
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: