Günün Tıraşı (SOTD)
(21/07/2015, Saat: 15:14)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Vallahi deneme üyeliği aldık diyelim. Smile Bu fırçayı sert sabuna sokmaya kıyamam ben. Big Grin

Oldu mu simdi? Bir tane de sert sabunlar icin yaptirmak lazim...
Gece tıraşı

2cdygcn.jpg

Tabac mevzusu açılınca ne zamandır bu sabunu kullanmadığımı düşündüm, kullanayım dedim. Tek geçiyorum kendisini, onca sabun kullanmama rağmen hala bir numara benim için. Zaza bıçak ile Fatip uyumu da harikaydı. Zaza bu tip saldırgan aletlerle kullanmak için birebir. Bu bıçak neredeyse kör sınıfına sokulabilir ama çok güzel ağzı var. Fatip ile beraber hiç hissetmedim diyebilirim, hiç saldırgan gelmedi. İki perde, biraz düzeltme ile gerçekten keyifli ve güzel bir tıraş oldu.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(21/07/2015, Saat: 15:16)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oldu mu simdi? Bir tane de sert sabunlar icin yaptirmak lazim...

O da olacak. Önce biraz yeni sevgilimle vakit geçireyim sonra yenisine bakarız. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
  • Nuage Men tıraş yağı
  • PannaCrema Namaste tıraş sabunu
  • LS finest fırça
  • BONSA 6/8 ustura
  • Pitralon Polar AS
  • The Real Shaving balm
Nuage tıraş yağını merak ettiğim için önce onu kullandım. İlk izlenimlerim olumlu oldu, normalde her gün tıraş olursam 3. gün suratım isyan etme noktasına geliyor ve tıraş kalitesi gittikçe düşüyordu. Bugün peşpeşe 3.gün ve herhangi bir tahriş, yanma, kızarıklık vs yok ve gayet yakın bir tıraş oldu. Nuage yağın mentollü olması tıraş boyunca hafif ve güzel bir ferahlık sağlıyor, kayganlık/koruma, nemlendirme iyi gibi geldi. Kupada yağtığım köpüğe etki etmedi, fırçada herhangi bir yan etkisini de görmedim ilk kullanımda. Bir kaç gün daha bu ürünü kullanıp sonra daha sağlıklı yorum yapmaya çalışacağım. Herkese sıhhatler olsun.
wbv12w.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Yeni sevgilim Badger Whiskerer ile aşk yaşamaya devam ediyorum. Big Grin

Proraso White Preshave
Palmolive Tıraş Sabunu
Shavemac Custom "Badger Whiskerer" Fırça
Edwin Jagger DE89 Tıraş Aleti
Timor Jilet
Oldspice Original Tıraş Sonrası Losyonu

nvd1mx.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
2nc0269.jpg
Bayram öncesinden beri gece gündüz işe gidiyorum,tek avuntum her sabah olduğum cillop gibi 10 dakika süren tıraşlarım.
2chubdc.jpg
Affedici merkur 34 c r41 kadar boyun altında başarılı olamasa da güzel ve acısız tıraşlar veriyor..34 c 2. Perde de xtg ile karışık atg ye imkan tanıyor.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
@ts9funk komşum yanlış başlığa yazmışsınız. Günün tıraşı değil, günün gitarları olmalıydı başlık Smile
Sıhhatler olsun.
Açık konuşmak gerekirse tıraş aletlerine hiç bakmadım bu kez
(22/07/2015, Saat: 13:45)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ts9funk komşum yanlış başlığa yazmışsınız. Günün tıraşı değil, günün gitarları olmalıydı başlık Smile
Sıhhatler olsun.
Açık konuşmak gerekirse tıraş aletlerine hiç bakmadım bu kez

Teşekkürler sevgili m y r. Gitarlarım fazla değil ya,bir ara Ankara da barlarda çalıyorduk,hey gidi gençlik heyySmileSmile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
US'den 4 marka sabun almistim kendime, Barrister & Mann ile beraber Strop Shoppe harika ürünler cikti. Stirling ve Mystic Water is tam hayal kirikligi yaratti.

Biraz abarti gibi olacak ama Strop inanilmaz güzellikte köpük yapiyor..

Strop Shoppe Russian Tea / Shavemac 2B Silvertip @Delidumrul / R41 / Schick Platinum

21155w5.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,931 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,581 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,296 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,929 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,746 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,974 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,517 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,064 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: