Günün Tıraşı (SOTD)
@naayi

Teşekkürler. Sıhhatler olsun komşum, fotoğraf da güzel olmuş SOC pamuk gibi çıkmış. Bayramda bende tıraş olmadım sırf ustura ile tıraş olcam inadım yüzünden.

Bu SOC 2B forumda ilk defa incelendiğinden beri aklımda fakat her parti üretimin birbirini tutmadığını duyduğum için soğudum. Siz nasıl buluyorsunuz bu fırçayı?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Straht

Ben SOC'u gayet basarili buluyorum, bunu edinmeden önce elimde FS Finest vardi, onun da omurgasi malum cok yok. Backbone'u saglam bir firca almak istedigim icin SOC 2B'i sectim, cok da memnunum. Daha sonra edindigim Shavemac silvertip veya Rooney Heritage gibi kadife uclu degil, ama bazilarinin bahsettigi gibi batma yapmiyor benimkisi. Örnek olmasi acisindan; ben sadece yüzde köpürtme yapiyorum ve 5-6 gün üst üste SOC'u kullandim ve hic bir problem yasamadim.

Dedigin gibi lot farki olmus olabilir. Ya da cilt hassasiyet derecesi ile de ilgili olabilir.
d153ef07a62671e3a7e4871848fc437a.jpg
İyi akşamlar

HTCONE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Proraso Eucalyptus
TOBS Avocado
Simpson Chubby 2 best
Thiers Issard Wolf and Sheep
Straht özel AS
0d016f99cdabbb654d2847e0212cd661.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
everready 1912
gem ptfe (2)
niva
tabac
duru limaon kolonyası
kuru yağ
Custom Shavemac fırçam Badger Whiskerer'ı dün bir güzel temizledim. Ardından ilk tıraşımı oldum. Şu zamana kadar kullandığım en güzel fırça olduğunu söylemeliyim. Adeta yüzü okşuyor ama yüzde dağılıp paspas da olmuyor. Bir süre sanırım bolca yüzde köpürtme yapacağım.

8xsayg.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin kardeşim, Sıhhatler olsun.
iyi günlerde kullan.

Shavemac hazzını kelimeler ile tarif etmenin zorluğunu bilirim.
Kafandaki "en yumuşak Shavemac fırça" yı damak zevkine göre yaratmanda yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.
Yeni gözbebeğin ile bol köpüklü keyifli tıraşlar diliyorum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Sihhatler olsun Cihan komsum, bu sayfada @naayi hocamin dugum de senin dugum de harika cikmis. Insan bakip ic geciriyor valla masallah.

Seni de kattik mi porsuk klubune? Simdiye kadar eh iste diye yaklasiyordun yanilmiyorsam. Smile
c8b3558cc3cdf437bd15567cf5e7c030.jpg
(21/07/2015, Saat: 11:33)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin kardeşim, Sıhhatler olsun.
iyi günlerde kullan.

Shavemac hazzını kelimeler ile tarif etmenin zorluğunu bilirim.
Kafandaki "en yumuşak Shavemac fırça" yı damak zevkine göre yaratmanda yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere.
Yeni gözbebeğin ile bol köpüklü keyifli tıraşlar diliyorum.

Tekrar çok teşekkür ederim. Dün akşam konuştuğumuz gibi gerçekten de nokta atışı oldu. Belki ben çok yumuşak derken kelimelerle aradığımı tam ifade edememiştim ama siz anladınız. Bütün özellikleri tam hayalimdeki fırça. Biraz daha açılacağını sanıyorum. Bu fırçayı çok sık kullanacağımı tahmin ediyorum. Bütün yardımların için çok teşekkür ederim abi.

(21/07/2015, Saat: 13:01)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sihhatler olsun Cihan komsum, bu sayfada @naayi hocamin dugum de senin dugum de harika cikmis. Insan bakip ic geciriyor valla masallah.

Seni de kattik mi porsuk klubune? Simdiye kadar eh iste diye yaklasiyordun yanilmiyorsam. Smile

Teşekkür ederim. Vallahi deneme üyeliği aldık diyelim. Smile Bu fırçayı sert sabuna sokmaya kıyamam ben. Big Grin
Senin tıraş da güzel olmuş. Sıhhatler olsun. Plisson tam göçebe adam fırçası. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,538 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,433 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,200 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,273 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,544 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,763 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,203 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,025 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: