En Son Ne Aldınız ?
Usturalar, fırçalar; şenlenmiş ortalık Smile. Güle güle kullanın hepiniz.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(20/07/2015, Saat: 11:55)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usturalar, fırçalar; şenlenmiş ortalık Smile. Güle güle kullanın hepiniz.
Sağolasın hocam, akşam bir tecrübe edelim bakalım Smile
Az önce postacı amca getirdi. Shavemac'ten sipariş ettiğim Badger Whiskerer sonunda elime ulaştı Smile

2eexxz8.jpg
2w2eyk3.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(20/07/2015, Saat: 14:47)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce postacı amca getirdi. Shavemac'ten sipariş ettiğim Badger Whiskerer sonunda elime ulaştı Smile

2eexxz8.jpg
2w2eyk3.jpg
Hayırlı olsun komşum,

Benim de posta bugün hızlı ikinci parti geldi ufaktan Smile

d323f4af1012dc638ca387444050863b.jpg
cihankeskin, şahane duruyor. Eminim performansı da tatmin edici olacaktir. Çok güzel günlerde kullanın!

adamentium, İtalyan berberi hayırlı ola Smile
gurmekokular
117fa5f40063058f3d205227389581b9.jpg

Bugün durdurmak bilmiyorum, Yarında İmpa ' dan bir parti daha gelecek var. Onlar da gelsin uzunca bir süre sahalara ara veriyorum, biraz da stokları eritelim. İkiye bir Arko vs almaktan yorulmuştum kenarda dursun Smile

@Hellhound çok sağol. Fırçadan çok fazla birşey beklemiyorum, sırf Barberpole sapının renklerini sevdiğim için aldım. Birazdan deneyeceğim, İtalyan ları tıraş konusunda seviyorum, bilhassa domuz kılı fırçaları ve muhteşem sabunlarını Smile
(20/07/2015, Saat: 20:56)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarında İmpa ' dan bir parti daha gelecek var. Onlar da gelsin uzunca bir süre sahalara ara veriyorum, biraz da stokları eritelim.

Hep kendime bunu demişim ama nedense iredesizligimden olsa gerek , önümde yeni malzemelerle kendimi buldum Smile
(20/07/2015, Saat: 21:44)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hep kendime bunu demişim ama nedense iredesizligimden olsa gerek , önümde yeni malzemelerle kendimi buldum Smile

Bu sitede '' biraz stok eritme '' anlayışı ortalama 1 hafta üstad Big Grin
2hz3kuq.jpg
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
nmbuia.jpg
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: