En Son Ne Aldınız ?
@cihankeskin , @onurcakmak , @seiko teşekkürler arkadaşlar, daha güzelleri sizin olsun. Bu çelik işi dipsiz bir kuyu diyim gerisini siz anlayın Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Şok marketlerde bayramlık reyonunda camdan mamul kapaklı şekerlik var. Fiyatı 3,95 tl. Sabunluk vazifesi görecektir. Kapağındaki kelebek motifi bir hayli ilginç. Resim çekme ve yükleme konusundaki sıkıntılarım nedeniyle resimleri yükleyemedim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@Chinaski

Yeni usturan hayırlı olsun, fotoğraflarını görüp beğenmiştim de böyle daha bir güzel geldi gözüme. Hevesini alınca ben talibim usturaya Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(09/07/2015, Saat: 21:28)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski

Yeni usturan hayırlı olsun, fotoğraflarını görüp beğenmiştim de böyle daha bir güzel geldi gözüme. Hevesini alınca ben talibim usturaya Smile
Teşekkürler kaptan, yalniz inox çelik çok sert. Bilemesi epey uzun sürecek gibi duruyor. Hevesimi alayım senin olsun ayipsin Smile
(09/07/2015, Saat: 21:54)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler kaptan, yalniz inox çelik çok sert. Bilemesi epey uzun sürecek gibi duruyor. Hevesimi alayım senin olsun ayipsin Smile
Teşekkürler, ben sıramı bekliyorum o zaman Smile ASleri hazır edeyim, tabağı boş yollamak olmaz Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(09/07/2015, Saat: 23:18)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, ben sıramı bekliyorum o zaman Smile ASleri hazır edeyim, tabağı boş yollamak olmaz Smile
Aceleye mahal yok kaptan Smile AS lerin ilk partisini bitirmedim daha Smile
Geçen gün bahsettiğim GoPro kameramla kullanmak için UKPro 38HDF Monopole ve telefonuma teknede zarar gelmemesi için Cellular Line Voyager su geçirmez telefon kılıfı aldım.

Öncelikle UKPRo markası hakkında bir şey söylemek istiyorum. Gerçekten çok hızlı geri dönüş yapan bir firma. Ürünle ilgili sorularımı mail attıktan sonra bir iki saat içerisinde oldukça detaylı bir şekilde yanıtladılar. Bu nedenle başka markayı değil onları tercih ettim.

UKPro monopodu Türkiye'de satan bir kaç yer var. Ben Sport City'den aldım. (Hizmetinden memnun kaldığım bir yeri anlatıyorum ama eğer reklam sayılıyorsa modlar sansürleyebilirler. Merak eden arkadaşlar benimle özel mesajla iletişim kurabilir) Hem Karaköy'de mağazaları var hem de web üzerinden satış yapıyorlar. Fiyatları rakiplerinin biraz daha altında ama onları tercih etmemin nedeni müşteriye olan ilgileri ve nezaketleri. Her türlü doğa ve su sporu malzemesi satıyorlar. İlgili arkadaşlar bakabilir.

t0k9hl.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bugün Atelier Rebul'e uğradım. Ankamall'de mağaza açmışlar. Yazlık kullanım için parfüm istedim, Bergamot & Paçuli parfümü tavsiye ettiler. Ben de ona ek olarak Wood serisi parfüm ile Green Tea Eau De Cologne aldım. Güzel kokular deneyeceğim bakalım.

o594pi.jpg
En son aldığım siyah inci, Tipsoft "Manchurian 26/52 mm düğüm, Chubby 2 Dark Knight sap" fırça.

2dmh46q.jpg
Yarma kösele ve güderi. Yarma kösele yarma olarak girip, budanmış bir strop olarak bayramdan sonra çıkacak umarım. =)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: