Günün Tıraşı (SOTD)
(28/06/2015, Saat: 11:58)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bay Rum olayini sevmezdim, gerci sadece Pashana Bay Rum kokladim. Bu sabunu da aslinda poggio dei pini olarak istemistim naayi hocamdan. Sagolsun bayrum'u koklayip asik olunca degistirmeme izin verdi. Alkol icinde baharat ve defne cozmek benim sorunumu cozmuyor ne yazik ki, eaansiyel yaglar ile girismem lazim. Sad

Resim cok hosuma gitti, hosgeldiniz. Ekipman da gayet guzel. Yalniz firca sentetik degil domuz gibi duruyor. Bir de wilki ile daha keskin jiletler de denemenizi tavsiye ederim.

Herkese iyi pazarlar. Smile
Haklisiniz domuz olabilir. Pek bir bilgim yok acikcasi marka ile ilgili askerlikten kalma Smile

Sent from my D5803 using Tapatalk
@Aleksey şu ürün tam bir Bay Rum kokusu fakat ülkemizde yok.

http://www.amazon.com/Natures-Kiss-100-P...B00746OE2I
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(27/06/2015, Saat: 18:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mystic Water Bay Rum ile ilk tıraşım. Allahım bu ne güzel bir koku. Performans konusunda yorum yapmak için erken ancak post shave ve kayganlık konusunda büyüleyici.

Fatip Grande
Polsilver SI (2)
Duke 3
Mystic Water Bay Rum
Aqua Velva

Sihhatler olsun, kaptin elimden en güzel kokulu MW'i Smile Köpük kalitesi konusundaki yorumunu merakla bekliyor olacagim.
FS Finest - Hasslinger - Feather Popular - Schick Platinum

Sevgili @ayha-al hocamdan aldigim schick platinum benim icin su ana kadar kullandigim en konforlu jilet oldu. Maalesef artik üretilmiyor diye biliyorum. O kadar hosuma gitti ki ebay'da ara sira cikan satislardan toplamayi düsünüyorum.

v5vdbr.jpg
R41
Gillete sarı
Semogue 1305
cella
Speick after shave
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Pazar günü de mi traş oluyorsunuz Big Grin en azından 1 gün dinlendirin cildinizi, nedir bu geleneksel tıraş yüzünden tenimizin çektiği Big Grin
(28/06/2015, Saat: 13:15)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey şu ürün tam bir Bay Rum kokusu fakat ülkemizde yok.

http://www.amazon.com/Natures-Kiss-100-P...B00746OE2I

Mystic Moments sitesinde de var bu tarz kokular ancak tahmin ettiğimden çok daha yoğun geçiyor yazım. Sabun bazı için gerekli malzemelerim de azaldı, yenilemem lazım. Ferah, limonlu mentollü bir koku hazır elimde. Malzemeleri toparlıyım onunla bir parti yapmayı düşünüyorum. Tallow işinden vazgeçtim, uğraşması keyifli değil. Sonuçta keyif için uğraşıyorum ve vegan formülümden keyif alarak bitirmiştim. Smile

(28/06/2015, Saat: 21:06)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sihhatler olsun, kaptin elimden en güzel kokulu MW'i Smile Köpük kalitesi konusundaki yorumunu merakla bekliyor olacagim.

İlk tıraşta dediğin gibi kremamsı köpük yerine hava kabarcıklı bi köpük oluştu, şampuan köpüğü gibiydi. Ona rağmen Fatip gibi agresif bir alet yağ gibi kayarak temiz tahrişsiz bir tıraş verdi. Haslinger Meeresalgen'i bir süreliğine kenarı kaldırdım, MW ile tıraş olacağım.

(28/06/2015, Saat: 21:16)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: FS Finest - Hasslinger - Feather Popular - Schick Platinum

Sevgili @ayha-al hocamdan aldigim schick platinum benim icin su ana kadar kullandigim en konforlu jilet oldu. Maalesef artik üretilmiyor diye biliyorum. O kadar hosuma gitti ki ebay'da ara sira cikan satislardan toplamayi düsünüyorum.

v5vdbr.jpg

Haslinger için ne diyorsun abi?
Güzel, temiz ve net bir haftasonu traşı....herkese sıhhatler olsun
wv3gp2.jpg
Gillette Rocket HD
Edwin jagger Pure Badger
Rotbart Extradünn
Musgo Real Crem
Sir Irisch Moss after Shave
Alverde Men Balm
Alaun Stone
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(28/06/2015, Saat: 22:12)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mystic Moments sitesinde de var bu tarz kokular ancak tahmin ettiğimden çok daha yoğun geçiyor yazım. Sabun bazı için gerekli malzemelerim de azaldı, yenilemem lazım. Ferah, limonlu mentollü bir koku hazır elimde. Malzemeleri toparlıyım onunla bir parti yapmayı düşünüyorum. Tallow işinden vazgeçtim, uğraşması keyifli değil. Sonuçta keyif için uğraşıyorum ve vegan formülümden keyif alarak bitirmiştim. Smile

İlk tıraşta dediğin gibi kremamsı köpük yerine hava kabarcıklı bi köpük oluştu, şampuan köpüğü gibiydi. Ona rağmen Fatip gibi agresif bir alet yağ gibi kayarak temiz tahrişsiz bir tıraş verdi. Haslinger Meeresalgen'i bir süreliğine kenarı kaldırdım, MW ile tıraş olacağım.

Haslinger için ne diyorsun abi?

Haslinger performans olarak çok başarılı, bana verdiğin bu Salbei çeşidinin kokusu pek birşeye benzemiyor yalnız Smile Ama benim icin aslolan verdiği tıraş keyfi o da gayet güzel.

Hediye için tekrardan teşekkürler Wink
@neoromancer sıhhatler olsun..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,718 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,370 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,567 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,813 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,258 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,035 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: