Günün Tıraşı (SOTD)
Aedan süper set!

Dün akşamki tıraşı yazayım ben de,

2011 kafa R41
Gilette Silver Blue
Mike's Natural Hungarian Lavender
Semogue SOC 2 Band
Speick After Shave Lotion

SOC 2 Band lar arasında üretim zamanına göre büyük farklılıklar var. İğneleyiciliği olmayan bir batch e rastlanırsa çok keyifli, kendisinden beklenenden farklı işler yapan bir fırça. Mike's Natural sabunların da tıraş sonrası hissiyatı MWF'ye yakın. İmkanı olan denesin derim.
gurmekokular
Ucuz tiras temasi: ev yapimi yag-niva-palmolive-rimei ve rimei jilet-sap-kuru yag
2itmz9j.jpg
Güzel bir gün güzel bir traş.....

1-Haslinger Aloe Vera Sabun
2-Lider Fırça
3-Vintage GILLETTE SLIM Adjustable Traş aleti (Teslim olmak yok öyleSmile hemen)
4-TIMOR Solingen Jilet
5-ŞAP
6-Sir Irisch Moss After Shave
7-Tabac Original Balm
8-Zen rahibinin nirvana ulaşmaya yakın olduğu andaki konsantrasyon Smile
245d30w.jpg
Sayfadaki tavsiye ve görüş bildiren komşularım saolsunlar herbir dediklerini dikkate alarak olduğum bu traşta çok iyi sonuç aldım..fırça ve Sabun değişimide etkili oldu sanırım ,ayarı biras yükseltip haslingerin başarılı yastıklaması sonucu timor 7 ayarındaki Gilette Slimle yağ gibi aktı..farklı olan tutuş açısına dikkat ederken ufak tefek boyun altı tahriş bölgeleri oldu ama şap tan sonra ondan da eser kalmadı..gayet temiz yakın güzel bir traş oldu...tekrardan teşekkürler arkadaşlar..
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(26/06/2015, Saat: 11:02)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Att r1
Perma Sharp
Castle Forbes Lime
Plisson Sentetik (sedef)
Clinique Post Shave Soother

Perma ve Castle süpersin abi Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(26/06/2015, Saat: 14:36)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir gün güzel bir traş.....

1-Haslinger Aloe Vera Sabun
2-Lider Fırça
3-Vintage GILLETTE SLIM Adjustable Traş aleti (Teslim olmak yok öyleSmile hemen)
4-TIMOR Solingen Jilet
5-ŞAP
6-Sir Irisch Moss After Shave
7-Tabac Original Balm
8-Zen rahibinin nirvana ulaşmaya yakın olduğu andaki konsantrasyon Smile

Sayfadaki tavsiye ve görüş bildiren komşularım saolsunlar herbir dediklerini dikkate alarak olduğum bu traşta çok iyi sonuç aldım..fırça ve Sabun değişimide etkili oldu sanırım ,ayarı biras yükseltip haslingerin başarılı yastıklaması sonucu timor 7 ayarındaki Gilette Slimle yağ gibi aktı..farklı olan tutuş açısına dikkat ederken ufak tefek boyun altı tahriş bölgeleri oldu ama şap tan sonra ondan da eser kalmadı..gayet temiz yakın güzel bir traş oldu...tekrardan teşekkürler arkadaşlar..

Sıhhatler olsun, Haslinger candır, canandır. Smile
(26/06/2015, Saat: 09:08)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun. Sıkıntı jilettedir. Senin sakalı Yumoş reklamında oynatabiliriz bence. Ya da benim sakalı Amazon ormanlarına dikkat şekmek için kullanabiliriz. Big Grin

Valla sakalım baya değişti sertlik bakımından bir süredir. Eskiden hatırlarsan 4-5 tıraş giderdi jiletler, şimdi 2 yi çıkaranlar uzun ömürlü benim için. Ne değişti anlamadım ama bariz hissediyorum bir tıraş daha çıkaramayacağını jiletlerin.
(26/06/2015, Saat: 14:41)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perma ve Castle süpersin abi Smile

Sagol abi

Plisson sentetikte yuzde kopurtmede basarili

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(26/06/2015, Saat: 15:30)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sagol abi

Plisson sentetikte yuzde kopurtmede basarili

Sent from my iPhone using Tapatalk

Masraf çıkarma Smile bu ara spor ekipmanı ve parfüme harcıyorum paramı tıraşa para kalmadı abi Sad
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bende saat ve kalem abi... plissonlar ucuz 200 tl kargo dahil, alınır bence Smile
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(26/06/2015, Saat: 16:04)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende saat ve kalem abi... plissonlar ucuz 200 tl kargo dahil, alınır bence Smile

Kalemi biliyorumda saatten neden haberim yok Big Grin
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,914 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,468 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,220 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,416 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,588 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,853 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,321 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,046 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: