En Son Ne Aldınız ?
(16/06/2015, Saat: 23:12)bhdr003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kız arkadaşımın hediyeleri;

30bk1m9.jpg

Hayırlı olsun , guzel günlerde kullanin
(16/06/2015, Saat: 12:30)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski üretim Fransız Le Grelot 'Royal Canada' 6/8 ustura, extra hollow ground ve ele oturan epey ağır bir çeliği var. Kondüsyonu mükemmele yakın, çok az kullnılmış belli ki. 6 günde Romanya' dan geldi.
2gv06m1.jpg

Vay vay vay, biz kamisori beklerken tersköşe olduk! Big Grin
Hayırlı olsun abi, harika duruyor.
(17/06/2015, Saat: 00:15)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vay vay vay, biz kamisori beklerken tersköşe olduk! Big Grin
Hayırlı olsun abi, harika duruyor.
Eyvallah kardeşim, kaptanla kamisori işine gireceğiz ama bu ustura resmen düşeş oldu Smile Almasam yıllarca bir daha karşıma çıkmazdı kesin Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(17/06/2015, Saat: 00:49)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah kardeşim, kaptanla kamisori işine gireceğiz ama bu ustura resmen düşeş oldu Smile Almasam yıllarca bir daha karşıma çıkmazdı kesin Smile

Kamisori konusunda ben de bir paket bekliyorum. Ama benimkisi daha çok meyve pıçaııı kıvamında sizinkilerin yanında.Big Grin
@Chinaski

Daha önce konuştuğumuzda da iyi dileklerimi belirtmiştim, şimdi usturanın kendisi de meydana çıktı tekrardan güzel günlerde kullanman dileğiyle Smile Ustura restorasyonu ve Tıraş Kolonyası yapma işine kaptırdım kendimi o yüzden kamisori araştıramıyorum fakat unutmadım, o kamisoriler alınacak Big Grin

@Aleksey

Meyve bıçağı yine iyi bileyip Kaşıkla tıraş olan adam bile gördü bu gözler (forumda videosu vardı) Smile Kendi felsefem en kötü ustura en iyi DE aletten daha iyidir olduğu için herkesi çeliktir, jiletlidir ustura konusuna heveslendirmeye çalışıyorum. Meyve bıçağı hayırlı olsun, markası Feather mı ki Smile Güzel günlerde kullan komşum.

Bende eski deniz gözlüğümü kaybetmeyi fırsat bilip kendime yeni bir yüzücü gözlüğü aldım.

31qOtDZmywL.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

5wdyew.jpg
Fa yeşil'i mavi'ye göre daha çok beğendim oldukça fresh bir koku.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Diğer arkadaşları ile uzun bi yola çıktı bu kutu. Ben gibi arkadaşlara ve şahsıma Allah'tan zihin açıklığı diliyorum.

vruae8.jpg
Gillette Rubile Platinum Plus 4 paket + Sputnik 1 paket
Voskhod ebay`den aldim, fakat herif hala gondermedi
ekran kartımı yeniledim.zamanı gelmişti
2i1fog9.jpg
(19/06/2015, Saat: 20:40)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ekran kartımı yeniledim.zamanı gelmişti
2i1fog9.jpg

Hocam hayirli olsun, saglam kart almissin, uzun süren yaz günlerinde oyun hazirliklari mi? Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: