Güvenilir Alışveriş Siteleri
http://www.iship-usa.com

Amerika'dan alışverişlerinizi kargolayan bir site. Bazı alışveriş siteleri Amerika dışına gönderim yapmaz yahut çok yüksek kargo ücreti isterler. Bu site aracılığı ile USPS ve UPS'in indirimli fiyatları ile kargonuzu alabilme imkanınız oluyor. Ayrıca kargolarınızı birleştirme, bekletme hizmetini de sunuyorlar. Özenli şekilde paketliyorlar. Aylık 5 $ gibi cüzi bir ücreti var, sadece kullanacağınız aylarda ödüyorsunuz. Şimdiye kadar 10-15 kez kullandım, görece yüksek meblağda alışverişlerim de oldu, her biri sorunsuzca elime ulaştı. Sorularınıza da haftaiçi aynı gün içinde cevap alabiliyorsunuz, zaten bir kez işleyişini anladıktan sonra soru sorma gereği de duyulmuyor.
Acta est fabula, plaudite.
(09/06/2015, Saat: 10:53)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.iship-usa.com

Amerika'dan alışverişlerinizi kargolayan bir site. Bazı alışveriş siteleri Amerika dışına gönderim yapmaz yahut çok yüksek kargo ücreti isterler. Bu site aracılığı ile USPS ve UPS'in indirimli fiyatları ile kargonuzu alabilme imkanınız oluyor. Ayrıca kargolarınızı birleştirme, bekletme hizmetini de sunuyorlar. Özenli şekilde paketliyorlar. Aylık 5 $ gibi cüzi bir ücreti var, sadece kullanacağınız aylarda ödüyorsunuz. Şimdiye kadar 10-15 kez kullandım, görece yüksek meblağda alışverişlerim de oldu, her biri sorunsuzca elime ulaştı. Sorularınıza da haftaiçi aynı gün içinde cevap alabiliyorsunuz, zaten bir kez işleyişini anladıktan sonra soru sorma gereği de duyulmuyor.

Komşum benzer hizmeti veren Borderlinx'i tavsiye ederim. Fiyatları biraz daha uygun. Hem ABD hem de İngiltere adresiniz oluyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(09/06/2015, Saat: 11:20)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benzer hizmeti veren Borderlinx'i tavsiye ederim. Fiyatları biraz daha uygun. Hem ABD hem de İngiltere adresiniz oluyor.

Komşum motosiklet kullanırken mecburen parça ve aksesuarı Amerika'dan alıyordum, geçen yıl sattım. Ancak tekrar alırsam site aklımda bulunsun. Teşekkür ettim Blush
Acta est fabula, plaudite.
Brisa.fi simdiye kadar yaptigim alisverislerde hic sorun yasamadim.bicak ve bicakla ilgili muhtelif urunler.
(10/06/2015, Saat: 18:47)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Brisa.fi simdiye kadar yaptigim alisverislerde hic sorun yasamadim.bicak ve bicakla ilgili muhtelif urunler.

Teşekkürler komşum, sapsız usturalarım için materyal baktığım bu dönemde stabilize ahşaptan G10'a kadar her türlü materyali bulunduran bu site ilaç gibi geldi.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Connaught shavingden toplamda 3 defa sipariş verdim. Ortalama 1 hafta içinde elime ulaştılar.
https://www.themodernman.co.uk/
(20/05/2014, Saat: 20:04)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hakiki esnaf zaman kırtasiye Şenol beydir. Saatlerce anlatır almanıza gerek yok hepsini denetir dolma kalemlerin.

Tavsiyeniz için teşekkürler @tipsol.
Bir dolmakalem delisi olarak Zaman Kırtasiye'ye uğramam şart oldu.
Forumda aradım ama bulamadım, nerede Zaman Kırtasiye ?
Teşekkürler.

Sent from my iPad using Tapatalk
(25/03/2017, Saat: 16:24)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyeniz için teşekkürler @tipsol.
Bir dolmakalem delisi olarak Zaman Kırtasiye'ye uğramam şart oldu.
Forumda aradım ama bulamadım, nerede Zaman Kırtasiye ?
Teşekkürler.

Sent from my iPad using Tapatalk

@SumNauta

Merhaba Hocam,

Siz sorali bayagi olmus belki tipsol hocam om uzerinden cevap yazmistir ama ben yine de cevap vermek istedim.

Bahsi gecen yer burasi olabilir. Sirkeci tramway duragindan inip yukari yurumeye baslarsaniz karsiniza cikar/.
Buralardan bir Şefik abi geçti.Sad
de te fabula narratur.!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,792 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
Information Yurtdışı Sitelerinden Alışveriş - Soru&Cevap onurcakmak 159 101,584 29/03/2022, Saat: 02:25
Son Yorum: Burhan791
  Rusya Tuapse'de alışveriş maserati2303 7 3,889 12/01/2022, Saat: 11:13
Son Yorum: Southwestern
  Amerika ve Kanada internet alışveriş siteleri Soner 9 6,163 04/10/2020, Saat: 02:26
Son Yorum: onurcakmak
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,452 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  Fransa Alışveriş hidalgo 11 8,698 13/07/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: seydibaba
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,890 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  İtalya'da Alışveriş Yapılacak Yerler ahmet67 26 15,676 06/12/2019, Saat: 23:01
Son Yorum: Jonas
  Ürdün alışveriş astana71 3 2,568 03/11/2019, Saat: 22:31
Son Yorum: Jonka
  Danimarka Alışveriş oozturk 5 3,668 28/10/2019, Saat: 22:26
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: