En Son Ne Aldınız ?
(04/06/2015, Saat: 00:47)danjamem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler

Takipsizdi 8 günde geldi.

sağolun
Benimki de takipsiz.Pazartesi kargo lanmış.Bi daha ki hafta sonuna doğru gelir o zaman
Aşağıdaki dolap sadece bugün için 230 Tl'den 100 TL'ye düşmüş. Kargo bedava.
Ben banyodaki dolaba sığmayan tıraş malzemeleri için ek olarak bunu sipariş verdim, belki ihtiyacı olan arkadaşlar düşünebilir. Tekerlekli pratik bir ürün. https://www.adoremobilya.com/diamond-6-b...lake-beyaz
MDL-06-BY-1-(8)-600x600.jpg
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(04/06/2015, Saat: 18:51)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aşağıdaki dolap sadece bugün için 230 Tl'den 100 TL'ye düşmüş. Kargo bedava.
Ben banyodaki dolaba sığmayan tıraş malzemeleri için ek olarak bunu sipariş verdim, belki ihtiyacı olan arkadaşlar düşünebilir. Tekerlekli pratik bir ürün. https://www.adoremobilya.com/diamond-6-b...lake-beyaz

Sevgili ManChe hayırlı olsun,ayna yok mu ?
Konuyu buraya taşıdım uygunmudur Smile
Daha iyi olmuş sevgili @ihtilaf üstadım, teşekkürler. Ürün çok amaçlı kullanım için tasarlanmış ( Banyo ,Mutfak , Ofis) onun için ayna yok.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(04/06/2015, Saat: 19:48)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha iyi olmuş sevgili @ihtilaf üstadım, teşekkürler. Ürün çok amaçlı kullanım için tasarlanmış ( Banyo ,Mutfak , Ofis) onun için ayna yok.

Güzel dolap çok beğendim
Hatta mornetto nun dediği şüreka butonu olsa bassak Rolleyes
(04/06/2015, Saat: 18:51)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aşağıdaki dolap sadece bugün için 230 Tl'den 100 TL'ye düşmüş. Kargo bedava.

Sağolun mancho üstad. İhtiyacım vardı böyle bir dolaba, tam da benim istediğim ölçülerde görünüyor. Az önce ben de sipariş geçtim. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler Rolleyes .
Velerio tıraş kremi aldım. Forumda bir inceleme yok. Ama merak eden varsa özelden sorsun dilim döndüğünce açıklamaya çalışırım.

Mwf sabun ile başladı lanolin sevdam. Ama kremleri sabunlardan daha çok sevdim. Sonra Musgo Real kullandım bir süre. Velerio da aynı diğer ikisi gibi lanolin içeriyor dolayısı ile yumuşacık bir cilt bırakıyor geride. Koku olarak da arko cool krem ve nivea mild kremden ortak bir şeyler barındırıyor sanki. İnternette bir çok yerde ferahlatıcı özelliğinden bahsediyor ama bunu hissetmedim.

Saygılar
(04/06/2015, Saat: 20:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel dolap çok beğendim
Hatta mornetto nun dediği şüreka butonu olsa bassak  Rolleyes

Özledik @Mornetto üstadı
Goethe
(04/06/2015, Saat: 22:13)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun mancho üstad. İhtiyacım vardı böyle bir dolaba, tam da benim istediğim ölçülerde görünüyor. Az önce ben de sipariş geçtim. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler  Rolleyes .

Rica ederim güle güle kullanın Smile
Goethe
Havalas isindi, balm ve gellerin sezonu bitti diye marketten ucuz rus mali aldim. idare ediyor iste. Tet-a-Tet odekolon tam bir aftershave olarak uretilmis, tiras sonrasi hissiyati daha iyi, digeri vasatin altinda bir urun, kokusu 3-4 dk sonra kayboluyor. Gunde 2 kez yuzume surunce yaglilik azaliyor Smile

%D0%A2%D0%B5%D1%82-%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D...B0_enl.jpg

49c0ce7d22b9fd68f2cf581563363eec.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: