BORN SHARP
SE bir tıraş aleti . Jiletini kendi biliyor ve dezenfekte (UV ile ) ediyor. Bir jiletin ömrü en az 5 yıl (2000 tıraş). Makine (alet) ömür boyu kullanım için tasarlanmış . Otomatik cilde hassasiyet gösteriyor . 1 yıla yakındır ara sıra videosunu inceliyorum ve ağızım sulanıyor açıkçası Smile Alet paslanmaz çelik . Jiletin pürüzsüz ve tutarlı bilendiğini söylüyor üretici . Tahriş ve cilt yanıkları jiletin ve aletin sistemi sayesinde oluşmuyor. Kaliteli bir ustura gibi de dengeli . SE tıraş aleti üssü Smile

Markası, BORN SHARP

Sitesinden inceleyebilirsiniz .

http://bornsharp.com/
Komşum elektrikli makineler gibi kendi kendini temizleyip cilalayıp parlatıyor anladığım kadarıyla...Ama hani geleneksel ruh? hani farklı jilet deneme kombinasyonları? Güzel bir alet açıkçası..Fiyatı ne kadar acep..?
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Gerçekten ilginç. Fiyatını araştırdım bulamadım. @protti siz biliyor musunuz?
Ben biraz araştırınca şu bilgilere ulaştım:

- Bu proje 2013 yılında açılan bir crowdfunding projesiymiş. Hedeflenen paranın sadece %11'ini toplayabilmişler. Şuan iptal olmuş olabilir tamamı ile proje.
- Fiyatları da buldum. Sistemin ilk ücreti 500$. Her bir jilet değişimi 100$.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
İnsanlar güzel fikirler üretiyorlar, ama işte gel gör ki argesiydi şuydu buydu derken fiyatlamada çok ciddi sıkıntılar ve yanlışlar oluyor.

Benim şahsi kanaatim, nedir ki bu aleti 500 dolar yapan? Ve nedir ki bir jilet değişimini 100 dolar yapan? Aletin çalışma mantığı aslında çok çok çok basit değil mi? Ustura mantığı... Her tıraştan önce güzelce kayışla, bir sonraki tıraşa hazır hale getir ve yıllarca kullan.

Arkadaşımda GEM Razor var. Bir jileti 3-4 ay kullanıyor desem inanır mısınız? Her tıraştan sonra kayışlıyor. Ayda bir bileme yapıyor. Böylece aynı ustura gibi çok uzun süre kullanıyor. Daha da kullanır ama sıkılıyor Smile

Hoşmuş, güzelmiş, ama 500 dolar edecek bir şey değil. Sonra da işte böyle toplayamazlar hedef parayı... Bu aletin ederi 250 Dolardır. Bence Smile
Başlangıçta dediğim gibi yaklaşık bir yıldır haberdarım bu üründen. İlk fiyatı 500 USD idi. Ancak şimdilerde 370-380 USD fiyatlar var. Fiyatları gördüm fakat çok detayına girmedim . Alırım diye korktum . Eski Schick SE kullandığım en iyi makineydi . Muhtemelen bunun da jileti onun gibi kalın ve mükemmel esnemeden kesim yapıyor. Ayrıca bu aletin jileti bilemek için yapılmış olan mekanizması tıraş olurken de işlev görüyor.
(02/06/2015, Saat: 12:14)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnsanlar güzel fikirler üretiyorlar, ama işte gel gör ki argesiydi şuydu buydu derken fiyatlamada çok ciddi sıkıntılar ve yanlışlar oluyor.

Benim şahsi kanaatim, nedir ki bu aleti 500 dolar yapan? Ve nedir ki bir jilet değişimini 100 dolar yapan? Aletin çalışma mantığı aslında çok çok çok basit değil mi? Ustura mantığı... Her tıraştan önce güzelce kayışla, bir sonraki tıraşa hazır hale getir ve yıllarca kullan.

Arkadaşımda GEM Razor var. Bir jileti 3-4 ay kullanıyor desem inanır mısınız? Her tıraştan sonra kayışlıyor. Ayda bir bileme yapıyor. Böylece aynı ustura gibi çok uzun süre kullanıyor. Daha da kullanır ama sıkılıyor Smile

Hoşmuş, güzelmiş, ama 500 dolar edecek bir şey değil. Sonra da işte böyle toplayamazlar hedef parayı... Bu aletin ederi 250 Dolardır. Bence Smile
Komşum yönetimi arayıp ultimatom verelim. Big Grin  etmez kardeşim bu fiyata Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Alıcılar çıksın bir sözcü seçer yazdırırız Smile
(02/06/2015, Saat: 21:28)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yönetimi arayıp ultimatom verelim. Big Grin  etmez kardeşim bu fiyata Big Grin

Etmez tabi komşum Smile Smile Bir jilet değişiminde 100 dolar olacak neyi var? Ustura da 100 dolar. Onu da bileyip kayışlayıp 5 sene kullanıyorsun. Bu alet benim gözümde ustura mantığının aynısı. Jileti bile, kayışla, yıllarca kullan.

@Protti komşum, GEM Razor'lara bakmanı tavsiye ederim. Benim arkadaşım kayışlayarak bir jiletle çok uzun süre tıraş oluyor. Hem ekonomi hem de kayışlama işi zevkli bir iş.
(03/06/2015, Saat: 10:19)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Etmez tabi komşum Smile Smile Bir jilet değişiminde 100 dolar olacak neyi var? Ustura da 100 dolar. Onu da bileyip kayışlayıp 5 sene kullanıyorsun. Bu alet benim gözümde ustura mantığının aynısı. Jileti bile, kayışla, yıllarca kullan.

@Protti komşum, GEM Razor'lara bakmanı tavsiye ederim. Benim arkadaşım kayışlayarak bir jiletle çok uzun süre tıraş oluyor. Hem ekonomi hem de kayışlama işi zevkli bir iş.

Yanına hediye 1 jilet koydururuz 10 yıl olur Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: