Günün Tıraşı (SOTD)
ev yapımı tıraş öncesi yağı
semogue 1305
palmolive stick
bic sensitive
Nivea sensitive as balm
Herkese sıhhatler olsun...

TGN KNOT BOAR BRUSH (by Lijun), MERKUR FUTUR, SPEICK STICK, SEVEN O'CLOCK SUPER PLATINIUM, CHH TOBACCO AS

19fef0a84b89e005a477096e51487d2b.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Herkese güzel tıraşlar. 3017 nin bitmesiyle efsane cellaya dönüş operasyonu.
1zr14av.jpg
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Kaç sabahtır uyanamıyordum.Bu aksam tıras oldum. @Aleksey in ilk parti sabununu nihayet deneyebildim .

Dus sonrası
Proraso Pre
Aleksey Sabun
34c
Astra Yesil
Tipsoft Manchurian
Floid Black

• Proraso pre-post krem
  • Haslinger Honig sabun
  • Simpson Chubby 2 best
  • ERN 11/16 ustura
  • Aqua Velva Ice Blue losyon
  • De Vergulde Hand balm

@Aleksey komşumun yaş günü hediyesi olarak verdiği Haslinger Honig(Honey-Bal) sabunla tıraş oldum bugün. Çok harika bir sabun izlenimi bıraktı ilk tıraşta. Bir süre kullanınca daha net bir şeyler karalayabilirim sanırım. Aleksey'e teşekkür ediyorum tekrar.

t66x4y.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@ Chinaski Komşum, sıhhatler olsun. 3017'de Aqua Velva var mıydı sizin? Eğer yoksa, farkında olmadan 3017'ye dahil oldu. Şahsen ben o şişenin azalışına gün be gün şahit oluyorum
(29/05/2015, Saat: 11:49)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ Chinaski Komşum, sıhhatler olsun. 3017'de Aqua Velva var mıydı sizin? Eğer yoksa, farkında olmadan 3017'ye dahil oldu. Şahsen ben o şişenin azalışına gün be gün şahit oluyorum
Var komşum var epeydir elimdeydi, 3017 ye Vulfix krem ve yarım şişe Aqua Velva ile girmiştim. Krem biteli çok oldu Aqua hala direniyor. Çok memnun kaldığım bir ürün ama elde diğer ürünler birikti bazılarını bitmesi şart Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bugünün traşı krem testiyle daha bir enterasandı..musgo real krem gerçekten ciddi bir tarihi olduğunu bellli eden bir ürün,kutuyu elinize alıp kullandıktan 3-4 saat sonrasına kadar ki hissiyatı aynı olabilen başka bir krem varmıdır bilemiyorum..oak moss kokusu köpüğün yoğunluğu, süresi ve kalitesi çok iyi...4.kullanımdaki timor jileti slalom kayak yapıyormuş gibi sürmeme rağmen sıfır tahriş ve gayet temiz bir traş verdi..parasını bukadar hak eden bir kremi bütün gelenekselcilere tavsiye ediyorum...
5xmt4w.jpg
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(30/05/2015, Saat: 14:59)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugünün traşı krem testiyle daha bir enterasandı..musgo real krem gerçekten ciddi bir tarihi olduğunu bellli eden bir ürün,kutuyu elinize alıp kullandıktan 3-4 saat sonrasına kadar ki hissiyatı aynı olabilen başka bir krem varmıdır bilemiyorum..oak moss kokusu köpüğün yoğunluğu, süresi ve kalitesi çok iyi...4.kullanımdaki timor jileti slalom kayak yapıyormuş gibi sürmeme rağmen sıfır tahriş ve gayet temiz bir traş verdi..parasını bukadar hak eden bir kremi bütün gelenekselcilere tavsiye ediyorum...
5xmt4w.jpg

Kamera ne kadar güzel renkleri vermiş
Fırça güzel çıkmış,break in rodajından
@ihtilaf:Kamera ne kadar güzel renkleri vermiş
Fırça güzel çıkmış,break in rodajından

Saolasın komşu, One plus saolsun... Gereğini yapiyor...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,590 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,200 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,284 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,769 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,213 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: