En Son Ne Aldınız ?
Evet @ts9funk komşum osiloskop, ogrenciligimde hiç sevmezdim şimdi her gün kullaninca alıştım kendisine Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(28/05/2015, Saat: 15:07)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet @ts9funk komşum osiloskop, ogrenciligimde hiç sevmezdim şimdi her gün kullaninca alıştım kendisine Smile

Komşum akademisyensin sanırım yoksa başka ne işine yarar kiSmile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
@ts9funk
Yok komsum yüksekten sonra devam etmeyi düşünmedim hiç okula Smile Elektronik Ar-Ge firmasındayım gömülü sistemler üzerine çalışıyorum(hw ve sw) dolayısıyla sürekli kullanıyorum osiloskop. Akım, gerilim, PWM vs. sinyallerini kontrol etmek için kullanıyorum.
Kardesime hediye Sphero aldim. Harika bir oyuncak.

spheroboxnadproduct_1024x1024.png?v=1415845453
(28/05/2015, Saat: 14:58)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ferhat1905 komşumdan Edwin Jagger porselen tıraş kasesi. EJ sandalwood sabunu koyup sabun üstünde eski usül köpürtmek için aldım. Adamlar çok sade ve şık yapıyorlar her şeyi. İlerde de başka sabunları koyarak kullanırım tabii kırılmazsa.
2s62du0.jpg
@chinaski acayip derece de alıp almama kararsızlığı yaşadığım bir ürün. İçinde köpük yapılabilecek kadar genişlik var mı? sanki biraz derin gibi duruyor bu yüzden tereddütteyim. Fırça çevirme de zorlanıyor musun?
(29/05/2015, Saat: 11:25)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chinaski acayip derece de alıp almama kararsızlığı yaşadığım bir ürün. İçinde köpük yapılabilecek kadar genişlik var mı? sanki biraz derin gibi duruyor bu yüzden tereddütteyim. Fırça çevirme de zorlanıyor musun?

Komşum kupanın tabanında sabunu yükseltmek için üç tane çıkıntı mevcut bu sayede sabunun altı islak kalmasını engellemişler. Bu çıkıntıların üzerine de sabunu koyunca geriye kalan kısım ağzın genişleyen kısmı, o kısım da köpük yapmaya müsait gibi duruyor ama hiç denemedim. Eğer bir iki gün beklerseniz seyahatten dönünce köpük yapıp paylaşırım.
Bir muhtar çakmağı daha aldım ama bu seferki gerçekten antika ilk üretilenlerden yani 1950'lerden kalma. Şimdi ütü tamirciliği yapan ama çook yıllar önce çakmak tamircisi olan bir amcadan aldım. Eski bir kutu içinde paslanmadan yıllarca beni beklemiş. Ufak bir tamirattan sonra çalışır duruma getirdim. Bu model en nadir olanlardan bir tanesi çünkü üzerinde 6 tane yıldız baskısı var. Birazcık da temizledim gıcır gıcır oldu.
9glxdj.jpg
30mbuwk.jpg
1zv5qog.jpg
14l7tpk.jpg
vg0ena.jpg
2vm8z8w.jpg
14wfuj5.jpg
Dün şehir dışındaydım, bugün izinliyim Yorgunluktan biraz kestirirken paket geldi. Hiç beklemiyordum, Amerikadan tam 8 günde geldi.

Maggard' dan yeni açık tarak kafalar ve yine Maggard' ın yeni model kapalı tarak kafası. Ucuzluktan şap ve 5$ indirimden faydalanmak için bir de sabun ekledim sabun beleşe gelmiş gibi oldu. Bu yeni kafaların kaplaması ve genel kalitesi oldukça iyi. Özellikle bu tip açık tarak kafaları uzun zamandır arıyordum, çok iyi oldu.
25ppug4.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
hayirli olsun
Hayırlı olsun OnLyTNT üstadım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: