En Son Ne Aldınız ?
@connoisseur, güle güle kullanın Smile
@ayha-al, hayırlı olsun Smile daha önce kullandınız mı hocam bu jiletlerden, nasıl buluyorsunuz performansını?
(23/05/2015, Saat: 23:36)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @connoisseur, güle güle kullanın Smile
@ayha-al, hayırlı olsun Smile daha önce kullandınız mı hocam bu jiletlerden, nasıl buluyorsunuz performansını?

cok tesekkurler. 

oldukca iyi, feather gibi dogramiyor, tahris yapmiyor. 

yumusak bir trasi var.
(23/05/2015, Saat: 22:49)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeniler gelince eskiler gidiyor

2lka9v5.jpg

Degisik gorunuyor.bKisaca nasil bir jilet @ayha-al hocam? İncelemesi vardir heralde daha bakinmadim.
Az önce geldi.

2ytplw4.jpg
(25/05/2015, Saat: 13:29)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce geldi.

2ytplw4.jpg

Güzel günlerde kullanın
Ian çok güzel düğüm yollamış
FS başlangıç ve sürekli kullanım için her zaman ilk sıralarda
@izbe, güle güle kullanın.

FS' in paketleme değişmiş? Fiyatı iyice artmıştır herhalde?
Haydi hayırlı tıraşlar...
@ihtilaf; @OnLyTNT teşekkür ederim.

Kuzenin doğum günü için aldım. 30mm silvertip. Bakalım beğenecek mi?

İlk izlenim itibari ile ihtilaf üstadın sözlerine katılıyorum. Gayet güzel bir knot. Beklemediğim oranda yumuşak ve dolgun ama bir chubby gibi kas yapıcı zorlukta değil gibi.
@izbe hayırlı olsun Smile İlk aldığım fırça FS 24mm, ve elimde daha üst ürünler olmasına rağmen hala zevkle kullanıyorum. Kuzenin güle güle kullansın.

@OnlyTNT bu FS'in özel bir paketlemesi, fiyat farkı da var haliyle. Yoksa normalde hala küçük kutuda gönderiyorlar.
Hmm, aslında güzel bir ayrıntı. Fiyat farkı olsa da hoş bir seçenek.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(25/05/2015, Saat: 15:54)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe hayırlı olsun Smile İlk aldığım fırça FS 24mm, ve elimde daha üst ürünler olmasına rağmen hala zevkle kullanıyorum. Kuzenin güle güle kullansın

Tesekkur ederim, sagolunuz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: