En Son Ne Aldınız ?
(21/05/2015, Saat: 10:44)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Motosiklete verdiğim kısacık ara sona ermiştir.
Özellikle İstanbul'da ikamet eden tüm dostlara tavsiye ederim.

2s0e5ph.jpg

@fasulity ne şirin birşey bu böyle Smile
hayırlı olsun kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim darısıda benim başıma olsun ama bundan olmasın vitesli olsun Tongue
ben vitessz kullanamıyorum daha doğrusu scooter tarzını kullanamıyorum ayaklarımı ortada birleştirince denge sorunu yaşıyorum.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(21/05/2015, Saat: 12:04)polo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım tavsiyesi ile LR markanın acil spreyini ve concantre jelini aldım
Acil spreyi kesik , yara, kaşıntı için birebir olduğunu concantre jeli ise yoğun nemledirme, onarıcı, yatıştırıcı ve Hücre yenileyici olduğu ifade ediliyor . İçeriği Aloe  Vera. Umarım faydasını Görürüm. Kullanan arkadaşların da görüşlerini almak isterim
5eebd81c3b8cc796476cbb44326eff0a.jpg477962f6d9d58767624ccc7834c19d12.jpg
Bu markanın yurt dışından alınma tıraş sonrası balsamı var bende.Arada kullanıyorum ve memnunum. Yüksek oranda aloa vera içeriyor.
(21/05/2015, Saat: 12:43)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @fasulity ne şirin birşey bu böyle Smile
hayırlı olsun kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim darısıda benim başıma olsun ama bundan olmasın vitesli olsun Tongue
ben vitessz kullanamıyorum daha doğrusu scooter tarzını kullanamıyorum ayaklarımı ortada birleştirince denge sorunu yaşıyorum.

Delidumrul üstadım iki teker candır. İnşallah en kısa sürede hayalini kurduğunuz iki tekere kavuşursunuz.
Bir önceki motorum vitesliydi fakat İstanbul trafiği o kadar keşmekeş oldu ki vites değiştirmek bile zor gelmeye başladı.
Şöyle az yakan yormayacak bir scooter arayışı içerisindeyken bir baktım PCX sahibi olmuşuz.
Anladım ki bana ait bir motosiklet olmadan pek huzurlu olamıyorum. Motorsuz kalmaya bir kaç ay zor sabrettim.
Allah isteyen her forumdaşıma nasip etsin inşallah.
Kazasız sürüşler dilerim.
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
(21/05/2015, Saat: 13:42)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu markanın yurt dışından alınma tıraş sonrası balsamı var bende.Arada kullanıyorum ve memnunum. Yüksek oranda aloa vera içeriyor.

balsamından memnun iseniz diğer ürünleride iyidir diye tahmin ediyorum. acil ve concantre ürünleri hakkında cok olumlu tepkiler var. dediğiniz gibi yüksek oranda aloe vera içerdiği için hücre yenileyeci özelliğide var.
@fasulity

Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın Smile PCX çok şahane bir motor tam bir asi şehirli. Her yere giriyor, az yakıyor, depolama kapasitesi şahane, uzar gider bu liste.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(22/05/2015, Saat: 13:57)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @fasulity

Hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın Smile PCX çok şahane bir motor tam bir asi şehirli. Her yere giriyor, az yakıyor, depolama kapasitesi şahane, uzar gider bu liste.

Teşekkür ederim Straht komşum. Uzun yıllardır motor kullanıyorum ama bu kadar rahat manevra yapılabilenini sürmedim.
Şaştım kaldım doğrusu, düşük hızlarda bile çok dengeli, dönüş açısı mükemmel, kullandıkça doğru karar verdiğimi anlıyorum.
Yurt dışından arka orjinal arka çanta demiri sipariş ettim burada 440 tl, yurt dışı kargo dahil 130 TL. Tıraş malzemeleri gibi başladım tekrar yurt dışı alışverişlereSmile)
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
(22/05/2015, Saat: 14:02)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Straht komşum. Uzun yıllardır motor kullanıyorum ama bu kadar rahat manevra yapılabilenini sürmedim.
Şaştım kaldım doğrusu, düşük hızlarda bile çok dengeli, dönüş açısı mükemmel, kullandıkça doğru karar verdiğimi anlıyorum.
Yurt dışından arka orjinal arka çanta demiri sipariş ettim burada 440 tl, yurt dışı kargo dahil 130 TL. Tıraş malzemeleri gibi başladım tekrar yurt dışı alışverişlereSmile)

Komşum uzun yıllardır kullanıyorsanız zaten biliyorsunuzdur, motor konusunda yurt dışı alışverişler tıraş konusuna göre daha karlı oluyor. Tıraş ürünlerinin yurt dışı yurt içi fiyatları çok oynamıyor fakat konu motor olunca nedendir bilinmez fiyatlarda saçma bir şişkinlik oluyor. PCX'e arka çanta da alınınca baya alışverişe bile gidilebilir bir motora dönüşüyor Smile Tekrardan hayırlı olsun, kazasız sürüşler dilerim.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Duke 3 Best
cebb75cebac6c7e5e6218c89a057c033.jpg
(23/05/2015, Saat: 16:14)connoisseur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Duke 3 Best
cebb75cebac6c7e5e6218c89a057c033.jpg
Güle güle kullanın hocam çok güzel fırça. Deneme şansınız oldu mu hiç?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(23/05/2015, Saat: 20:05)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın hocam çok güzel fırça. Deneme şansınız oldu mu hiç?
Tesekkur ederim.
Malesef, henuz deneme sansim olmadi; zaten her gun tras olan birisi de degilim, zevk icin oluyorum Smile
En son kullandigim firca Simpsons Colonel X2L.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: