En Son Ne Aldınız ?
(12/05/2015, Saat: 13:54)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce gelen güzellikler:

Şahane Smile Güle güle kullan hocam Wink
@cihankeskin; @naayi teşekkür ederim. Çok sağolunuz.

Bk12 Silvertip hocam. Sağolsun shaving shack ekstra indirim yaptı. Almak nasip oldu. Uzun zamandır istiyordum. Kısmet bugüneymiş.

Ancak aynı shaving shack yazışmalarımda defalarca bedeli belirtmeyin dediğim halde gitmiş kutuya "gocaman" şu kadar pound diye yazmış mı? Allah tan Ptt sıkıntı çıkarmadı. Sadece onlar getirmediler ben gittim teslim aldım. Sipariş sürecindeki tek sıkıntı buydu.
(12/05/2015, Saat: 15:09)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin; @naayi teşekkür ederim. Çok sağolunuz.

Bk12 Silvertip hocam. Sağolsun shaving shack ekstra indirim yaptı. Almak nasip oldu. Uzun zamandır istiyordum. Kısmet bugüneymiş.

Ancak aynı shaving shack yazışmalarımda defalarca bedeli belirtmeyin dediğim halde gitmiş kutuya "gocaman" şu kadar pound diye yazmış mı? Allah tan Ptt sıkıntı çıkarmadı. Sadece onlar getirmediler ben gittim teslim aldım. Sipariş sürecindeki tek sıkıntı buydu.

Ayiptir sormasi nasil bir indirim yapti? 110 pound indirimli fiyati mi?

Cok guzel gozukuyor, gule gule kullanin. Bluebeards revenge shavette de basariliymis, bir ara ben de almayi dusunuyorum. Smile
Vat + %10 Kod + ilave %3 ama shipping olarak 6 Pound dan bir gram aşağı inmediler.
Kent'ler biraz pahalı Aleksey komşum.
Hayırlı olsun güzel günlerde keyifle kullanın sayın @izbe.
Cok tesekkur ederim cok sagolunuz
(12/05/2015, Saat: 15:24)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vat + %10 Kod + ilave %3 ama shipping olarak 6 Pound dan bir gram aşağı inmediler.

Iyi fiyat su firca icin. Gule gule kullanin. Ilave yuzde uc pazarlik mi? Big Grin
(12/05/2015, Saat: 16:01)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi fiyat su firca icin. Gule gule kullanin. Ilave yuzde uc pazarlik mi? Big Grin

Çok sağolun. %3 pazarlık.(Smile) Aslında alınacak daha çok şey vardı sitede (özellikle Bluebeards ürünlerinin tamamı) ama malum gumruge takılır diye cesaret edemedim.
@izbe

Komşum yeni ürünler hayırlı olsun. BlueBeard ürünleri çok başarılı seveni de çok fakat kimyasal içeriği bir hayli fazla hatta tıraş kreminde sakalları incelten ve çıkmasını geciktiren bir madde de bulunuyor. Haberiniz olsun.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Teşekkür ederim. Bluebeards i biraz bekletelim o zaman. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: