En Son Ne Aldınız ?
(06/05/2015, Saat: 21:06)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim straht izmirin havasını solumuş bir saat. Çok fazla ses çıkartıyor ama saat çok güzel. Saati sökerken zarar mı verdim bilmiyorum alarmı çalışmıyor. 
Komşum alarm sesini çıkaran mekanizma bozuk ise evde tamir etme şansınız olabilir. Yok alarm mekanizması bozuk ise bilmiyorum. Yeni saatçilerin çoğu bu aletlere artık bakmıyor fakat eski esnaf klasik duvar saatleri falan satan ufak dükkanlardaki ustalar bunları çok kolay tamir edebiliyorlar. Gerçi ev ahalisi alarmının çalışmamasından dolayı mutlu olabilir =)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(06/05/2015, Saat: 13:58)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok teşekkür ettim, karınca kararınca birşeyler topladık beğenilerimizden, Jermyn st. sabunlar da eklenince iki yıl boyunca yetecektir umarım. Ayrıca o telefonun kamerası kör olmasın, verem etti beni Smile

cok tesekkur ederim.daha iyileri sizin olsun
(06/05/2015, Saat: 17:42)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ayha-al
Çift Canbaz ustura çok şahane gözüküyor, güzel günlerde kullanın. Acaba Wedge mi ?

cok tesekkurler. biraz acemilik varda bu wedge nedir acaba?
(06/05/2015, Saat: 17:49)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayha-al bu guzellikleri gunun tirasinda goremiyoruz, acaba koleksiyon amacli alim mi bunlar? Uzuluyorum kendimce boyle usturalar kullanilmayinca.

cok tesekkurler fotograf cekmeyi beceremiyorum. bir kac sefer denedim guzel cikmiyor
(06/05/2015, Saat: 22:08)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum alarm sesini çıkaran mekanizma bozuk ise evde tamir etme şansınız olabilir. Yok alarm mekanizması bozuk ise bilmiyorum. Yeni saatçilerin çoğu bu aletlere artık bakmıyor fakat eski esnaf klasik duvar saatleri falan satan ufak dükkanlardaki ustalar bunları çok kolay tamir edebiliyorlar. Gerçi ev ahalisi alarmının çalışmamasından dolayı mutlu olabilir =)

Alarm kurmak için kullanılan kullanılan kurma kolunun devamlı çevrilmemesi lazım değil mi ? Bi ustaya göstermek lazım Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(05/05/2015, Saat: 16:34)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son aldıklarımı henüz fotoğraflayabildim, benim telefon bu kadar çekti  Blush

komsum altta duran mavi kutu nedir acaba?

wmk9i.jpg
Komşum Timor Solingen 200'lük yaprak jilet kutusu o.
Acta est fabula, plaudite.
Artesania Romera Briar Chubby fırçama ahşap oyma stand yapacağım için bundan 7,5x10x15cm ölçülerinde parça aldım bugün. Yılan ağacı. Dremel ile girişmeyi planlıyordum ancak tamamen el yapımı olsun istediğim için bir tek Pfeil marka oyma bıçağı kullanacağım.

2w6v220.jpg
Acta est fabula, plaudite.
zAlP6g.jpg

RY97Wo.jpg
ben tesekkur ederim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: