En Son Ne Aldınız ?
cok tesekkur ederim. hangisi kalemlermi
(06/05/2015, Saat: 10:47)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok güzel gözüküyorlar,telefon çekmiyor diyordunuz gayet güzel bir fotoğraf olmuş. Güle güle kullanın. Taylor serisinin distrübitörü gibi maşallah Big Grin

Komşum çok teşekkür ettim, karınca kararınca birşeyler topladık beğenilerimizden, Jermyn st. sabunlar da eklenince iki yıl boyunca yetecektir umarım. Ayrıca o telefonun kamerası kör olmasın, verem etti beni Smile
Acta est fabula, plaudite.
@ayha-al komşum ustura çok güzelmiş, güle güle güzel günlerde kullanmanız dileklerimle Smile
(05/05/2015, Saat: 16:34)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son aldıklarımı henüz fotoğraflayabildim, benim telefon bu kadar çekti Blush

wmk9i.jpg
Yeni bir çekiliş mi düzenlenecek yoksa ?
@ayha-al
Çift Canbaz ustura çok şahane gözüküyor, güzel günlerde kullanın. Acaba Wedge mi ?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Ayha-al bu guzellikleri gunun tirasinda goremiyoruz, acaba koleksiyon amacli alim mi bunlar? Uzuluyorum kendimce boyle usturalar kullanilmayinca.
(06/05/2015, Saat: 03:01)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Jermyn St. sabunlar da gelince herşey çok güzel olacak Smile

Big Grin Big Grin Big Grin +1
(06/05/2015, Saat: 14:08)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir çekiliş mi düzenlenecek yoksa ?

öyle bir durum yoktu en son ama Smile
(06/05/2015, Saat: 05:20)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım nereden kaça aldınız, dedemin saati olur kendileri.
Komşum sahibinden.comdan 75 tlye aldım. İzmirden güzel bir abi yolladı. Satılıkta olan başka saatler var bilginiz olsun.
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(06/05/2015, Saat: 09:32)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kethuda57

Güzel günlerde kullanın. Bir tane de bende var aynısından. Beni uyandırabilen sese sahip yegane alet bu, telefonun sesine falan uyanamıyorum Smile Uyanamama problemi olan varsa kesin çözüm : http://www.amazon.com/Sonic-SBB500ss-Vib...B000OOWZUK

Teşekkür ederim straht izmirin havasını solumuş bir saat. Çok fazla ses çıkartıyor ama saat çok güzel. Saati sökerken zarar mı verdim bilmiyorum alarmı çalışmıyor. 
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: