Günün Tıraşı (SOTD)
@ts9funk

Teşekkürler komşum =)

@Chinaski

Teşekkürler =) Kamisorilerin yanına bir de fotoğraflar için ışık falan mı alsak, olayın fotoğraf çekme kısmı da çok eğlenceli olmaya başladı.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Straht komşum eski bir fotoğrafçı olarak beni çok zorluyor günün tıraşı fotoğraflarını çekmek Smile Benim banyoda ışık ve arka planı adam etme şansım yok Smile Zaten telefonla çekince de alan derinliği yakalamak çok zor oluyor o yüzden kasmıyorum ben, ama Kamisorileri alınca güzel bir iki fotoğraf çekeceğim Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/04/2015, Saat: 18:01)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Straht komşum eski bir fotoğrafçı olarak beni çok zorluyor günün tıraşı fotoğraflarını çekmek Smile Benim banyoda ışık ve arka planı adam etme şansım yok Smile Zaten telefonla çekince de alan derinliği yakalamak çok zor oluyor o yüzden kasmıyorum ben, ama Kamisorileri alınca güzel bir iki fotoğraf çekeceğim Smile

Oooo kamisori mi alınıyor? Big Grin
Hayırlı olsun şimdiden belli oldu mu hangisi?
@Aleksey daha belli değil ama aklımızda bir iki fikir var Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
25hnxxv.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Ön Hazırlık: Duş, TOBS Aromatheraphy Pre Shave Oil
Fırça: Semogue 1305
Sabun: De Vergulde Hand
Tıraş Makinesi: Merkur 34G Heavy Duty
Jilet: Timor Solingen
Tıraş Sonrası: TOBS Jermyn St. Aftershave Cream, TOBS Jermyn St. Cologne
Acta est fabula, plaudite.
Hem Omega 11126'yı hem de Haslinger Schafmilch tıraş sabununu ilk denememdi. Resimde gözükmese de EJ Çelik Tıraş Tasını da ilk defa denedim.
Fırça ile başlayalım, fırça beklediğimden iyi sonuç verdi. Gerçekten de sabunu iyi kaldıran beni mutlu eden bir domuz fırça oldu. Yine de Semogue 830'un bendeki yeri bambaşka. Omega 11126 daha da açıldıkça Semogue'a yetişir mi göreceğiz. İncelemesini yakında yazacağım.
Haslinger Schafmilch sabun ise fiyatına göre yüksek performanslı bir sabun. Yastıklaması ve koruyuculuğu güzel. Kokusu beni kendine pek çekmediği için ne kadar elimde kalır bilmiyorum. Satmayı düşünebilirim. İncelemesi yakında.
EJ tıraş tası ise beklediğimden küçük çıkmakla birlikte aslında tam ihtiyacım olan boy olduğunu gördüm. Gayet memnunum.

zyf5g8.jpg
(28/04/2015, Saat: 10:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hem Omega 11126'yı hem de Haslinger Schafmilch tıraş sabununu ilk denememdi. Resimde gözükmese de EJ Çelik Tıraş Tasını da ilk defa denedim.
Fırça ile başlayalım, fırça beklediğimden iyi sonuç verdi. Gerçekten de sabunu iyi kaldıran beni mutlu eden bir domuz fırça oldu. Yine de Semogue 830'un bendeki yeri bambaşka. Omega 11126 daha da açıldıkça Semogue'a yetişir mi göreceğiz. İncelemesini yakında yazacağım.
Haslinger Schafmilch sabun ise fiyatına göre yüksek performanslı bir sabun. Yastıklaması ve koruyuculuğu güzel. Kokusu beni kendine pek çekmediği için ne kadar elimde kalır bilmiyorum. Satmayı düşünebilirim. İncelemesi yakında.
EJ tıraş tası ise beklediğimden küçük çıkmakla birlikte aslında tam ihtiyacım olan boy olduğunu gördüm. Gayet memnunum.

zyf5g8.jpg

Komşum sıhhatler olsun, ben genelde fırçaya sabun yükledikten sonra yüzde köpürtme yapıyorum. Sadece köpüğün ısısını tutan bir tas arıyorum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(28/04/2015, Saat: 10:26)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun, ben genelde fırçaya sabun yükledikten sonra yüzde köpürtme yapıyorum. Sadece köpüğün ısısını tutan bir tas arıyorum.

Onun için çok ufak scuttle lar var. Vulfix'in var hatta. Onlara bakabilirsiniz.
Yine bir sandal günü Smile

Ön Hazırlık: TOBS Sandalwood Pre Shave Oil
Tıraş Fırçası: Semogue 1305
Sabun: TOBS Sandalwood
Tıraş Makinesi: Merkur 34G Heavy Duty
Jilet: Timor Solingen
Tıraş Sonrası: TOBS Sandalwood Aftershave Gel, TOBS Sandalwood Cologne
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,481 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,518 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,281 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,678 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,680 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,937 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,452 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: