Günün Tıraşı (SOTD)
Proraso mentollü sabun
Proraso pre_ shave krem ( çay özlü)
Ej ed89L
Permasharp (1)
Zaza şap
444 balm

Tahrişsiz rahat tıraş oldu, fakat 444 BALSAM cildimde hafif yapışkan bir katman bıraktı çok sürmememe rağmen, rahatsız etmedi ama ilginç..
(27/04/2015, Saat: 11:43)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıhhatler olsun,ben de haftanın bir günü sabah tıraşı oluyorum ve yarım saat erken kalkıyorum yoksa yetişmiyor maalesef. Acele edeceğim diye tahriş olursa,kanı durdur vs derken daha fazla zaman geçiyor. O bakımdan gece tıraşı daha garanti gibi Wink
Haklısın ts9funk hocam. Aslında gece tıraşı oluyorum bu durumu yaşamamak için.
Hatta dün gece her şeyi hazırlamıştım. Bir ara salona dönmüştüm ki yorgunluktan uyuya kalmışım.
En iyisi gece rahat rahatü, keyfine vararak tıraş olmak. Zevki de başka oluyor.
Gece tıraş olmayı çok tavsiye etmiyorlar, kıl kökleri sabaha kadar yastığa sürtünmeden dolayı hassaslaşıyormuş, ben hiç olmadım, olanlar buna benzer bir durum yaşadı mı hiç?
SE Jilet denemelerinde sondan bir önceki jilete geldik arkadaşlar. Treet SE jilet GEM PTFE ile oldukça benziyor. Yine de GEM PTFE'nin daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Elimdeki iki inceleme olan SE jilet ve Rus Jiletleri karşılaştırması bir bitse çok memnun olacağım. Resmen zoraki 3017 yapıyorum Big Grin14c6wjk.jpg
(27/04/2015, Saat: 12:05)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece tıraş olmayı çok tavsiye etmiyorlar, kıl kökleri sabaha kadar yastığa sürtünmeden dolayı hassaslaşıyormuş, ben hiç olmadım, olanlar buna benzer bir durum yaşadı mı hiç?

Ben genelde hafta içi 2 gün akşam tıraşı oluyorum,yani tıraş olup yatmıyorum hemen dolayısıyla böyle bir durumla karşılaşmadım. Kıl dönmesi olur diyorlar genelde..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Ben de hep gece tıraşı oluyorum ama kıl dönmesi sorunu yaşamadım henüz.
(27/04/2015, Saat: 12:14)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de hep gece tıraşı oluyorum ama kıl dönmesi sorunu yaşamadım henüz.

Aynı şekilde ben de herhangi bir sorun yaşamadım.
PannaCremaya her kullanımda tekrar tekrar vuruluyorum. 30 saniye yükleme, 1 dakika civarı köpürtme üstüne 2 perde tıraş artı ufak rötuşlardan kalan köpük bu kadar Smile

[img]2rh8jlh.jpg[/img]

* PannaCrema - Namaste
* T&H Medium Super Badger
* Geneva Cutlery Co.
* Ev yapımı Greyfurt Losyon
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Strath komşum sıhhatler olsun ,fotoğraf her zaman ki gibi çok şık.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(27/04/2015, Saat: 16:41)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PannaCremaya her kullanımda tekrar tekrar vuruluyorum. 30 saniye yükleme, 1 dakika civarı köpürtme üstüne 2 perde tıraş artı ufak rötuşlardan kalan köpük bu kadar Smile

[img]2rh8jlh.jpg[/img]

* PannaCrema - Namaste
* T&H Medium Super Badger
* Geneva Cutlery Co.
* Ev yapımı Greyfurt Losyon

Fotoğraf çok nostaljik olmuş kaptanım Smile Sıhhatler olsun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,599 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,292 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,562 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,776 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,216 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: