Günün Tıraşı (SOTD)
(26/04/2015, Saat: 23:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika hemen ödül verelim Smile

26232118_product_498.jpg

Big Grin Tongue Big Grin
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Pazar gece tıraşı:
Duş
Proraso PreShave Yeşil
Proraso Yeşil Krem
Tipsoft Manchurian
34C
Astra Mavi
Soğuk Su
Şap
Floid Black

• Gillette tıraş öncesi jel
  • Speick çubuk sabun
  • TGN HMW fırça
  • Punktal 100 ustura
  • Speick AS Balm
oh79i.jpg
Herkese iyi haftalar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/04/2015, Saat: 10:15)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
  • Gillette tıraş öncesi jel
  • Speick çubuk sabun
  • TGN HMW fırça
  • Punktal 100 ustura
  • Speick AS Balm
oh79i.jpg
Herkese iyi haftalar.

Üstadım traş öncesi jel olarak kullandığınız normal traş jeli. Traş öncesinde kullanınca traş öncesi ürünler gibi etki gösteriyor mu?
@Arif Komşum ürünün üzerinde tıraş jeli olarak çevirmişler ama esas tıraş jeli olan farklı. Bu ürün için kullanım şekline tıraştan 1 dk önce yüze güzelce yayın onun üzerine köpük uygulayın diyor. Ben yüze sürdüm 1 dk sonra yıkadım üzerine normal yüzde köpürtme yaptım.

Jel formunda bir ürün, nemlendirme ve cildi toklaştırma yaparak tıraşa hazırladığını iddia ediyor. Ben çok harika bir performans görmedim yani ortalama bir tıraş hazırlığı yaptı ama yüzü donduruyor yıkarken, yazın verdiği ferahlık için bile kullanılabilir.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(27/04/2015, Saat: 10:41)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Arif Komşum ürünün üzerinde tıraş jeli olarak çevirmişler ama esas tıraş jeli olan farklı. Bu ürün için kullanım şekline tıraştan 1 dk önce yüze güzelce yayın onun üzerine köpük uygulayın diyor. Ben yüze sürdüm 1 dk sonra yıkadım üzerine normal yüzde köpürtme yaptım.

Jel formunda bir ürün, nemlendirme ve cildi toklaştırma yaparak tıraşa hazırladığını iddia ediyor. Ben çok harika bir performans görmedim yani ortalama bir tıraş hazırlığı yaptı ama yüzü donduruyor yıkarken, yazın verdiği ferahlık için bile kullanılabilir.

Anladım komşum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Fotograf koymaya vaktim olmadı yine Sad

Gillette Aristocrat
Gillette 7 o'clock sarı
MF Stubby 2
Castle Forbes Lime
Blue De Chanel
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Öncelikle herkese sıhhatler olsun.
Pazartesi sabah tıraşı. Resim çekemedim hatta işe bile geç kaldım tıraş yüzünden Smile
Ikon Shavecraft 101
Polsilver SI
Cella sabun
Tipsoft Pre.Silvertip
Zaza Şap
Speick Aftershave
Biotherm Active Repair Balm
Parker 92R
Perma-Sharp 3. kullanım
Semouge 1305
Derby sabun
Gillette Balm
Watson's Tıraş sonrası losyon

Derby sabun ile çok bol ve yoğun köpük oluşuyor, Semouge 1305'in hakkından ancak Derby geliyor. Parker 92R EJ89'dan daha saldırgan bir tıraş veriyor. Futur kadar da ağır bir alet
3 perde + Rötüş ---> Sinekkaydı Tıraş

Sıhhatler ola
(27/04/2015, Saat: 11:28)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle herkese sıhhatler olsun.
Pazartesi sabah tıraşı. Resim çekemedim hatta işe bile geç kaldım tıraş yüzünden Smile
Ikon Shavecraft 101
Polsilver SI
Cella sabun
Tipsoft Pre.Silvertip
Zaza Şap
Speick Aftershave
Biotherm Active Repair Balm

Komşum sıhhatler olsun,ben de haftanın bir günü sabah tıraşı oluyorum ve yarım saat erken kalkıyorum yoksa yetişmiyor maalesef. Acele edeceğim diye tahriş olursa,kanı durdur vs derken daha fazla zaman geçiyor. O bakımdan gece tıraşı daha garanti gibi Wink
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,704 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,355 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,565 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,809 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,254 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,032 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: