Proraso Pre and Post Shave Cream
bugun impa'dan aldıgım sandalwood pre cream elime ulaştı, fakat kokusu beni hayal kırıklıgına uğrattı. tobs sandalwood ile en ufak alakası yok. koku baya yapay ve ağır geldi. derby lavantalı krem ile çok benziyor. hatta aynı Smile performans konusunda şuan bir fikrim yok daha kullanmadım. açıkcası tam olarak nasıl kullanacağımıda bilmiyorum Smile uyguladıktan sonra yüzümüzü tekrar yıkayacakmıyız yoksa biraz bekledikten sonra direk köpük uygulama işleminemi geçecegiz? kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok mutlu olurum Shy
(25/04/2015, Saat: 16:52)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugun impa'dan aldıgım sandalwood pre cream elime ulaştı, fakat kokusu beni hayal kırıklıgına uğrattı. tobs sandalwood ile en ufak alakası yok. koku baya yapay ve ağır geldi. derby lavantalı krem ile çok benziyor. hatta aynı Smile performans konusunda şuan bir fikrim yok daha kullanmadım. açıkcası tam olarak nasıl kullanacağımıda bilmiyorum Smile uyguladıktan sonra yüzümüzü tekrar yıkayacakmıyız yoksa biraz bekledikten sonra direk köpük uygulama işleminemi geçecegiz? kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok mutlu olurum Shy
Güle güle kullanın komşum. Ben yeşilini kullanıyorum çok memnunum, ıslak yüze yedirdikten sonra bir iki dk bekleyip yıkamadan köpüğü sürüyorum. Bekleme sırasında genelde köpük yaparım.

Bir kaç dk bekleyip yikayarak üzerine köpük de surebilirisiniz hangisi size daha iyi geliyorsa artık Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Sandalwood olanindan ben de alacaktim Impa'ya ugrayinca, ama babamla gidince her zamanki gibi alelacele ciktik unuttum. Kirmizi sabun kullandin mi komsum ondan farkli mi?
Proraso Turkiyeden aldigim yulafli (beyaz) pre shave dun elime ulasti. Acikcasi mentollu (yesil) den daha basarili buldum.

Ama benim ellerim mi cok buyuk yoksa bu 100 ml ambalajlar gercekten sirinler icin mi uretilmis bilemedim.
(25/04/2015, Saat: 18:25)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sandalwood olanindan ben de alacaktim Impa'ya ugrayinca, ama babamla gidince her zamanki gibi alelacele ciktik unuttum. Kirmizi sabun kullandin mi komsum ondan farkli mi?

Kırmızı sabunla aynı pre-shave'in kokusu. Komşum sanırım daha önce kırmızı sabununu kullanmamış. Ben de hala karar vermedim seviyor muyum yoksa sevmiyor muyum kırmızı seriyi.  Huh

(25/04/2015, Saat: 20:42)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Turkiyeden aldigim yulafli (beyaz) pre shave dun elime ulasti. Acikcasi mentollu (yesil) den daha basarili buldum.

Ama benim ellerim mi cok buyuk yoksa bu 100 ml ambalajlar gercekten sirinler icin mi uretilmis bilemedim.

Komşum güle güle kullanın. Zaten çok az miktar yettiği için 100ml de çok uzun bir süre götürüyor.
(25/04/2015, Saat: 20:54)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kırmızı sabunla aynı pre-shave'in kokusu. Komşum sanırım daha önce kırmızı sabununu kullanmamış. Ben de hala karar vermedim seviyor muyum yoksa sevmiyor muyum kırmızı seriyi.  Huh

Komşum güle güle kullanın. Zaten çok az miktar yettiği için 100ml de çok uzun bir süre götürüyor.

üstat biraz cimri davranırsanız 1 yıl kullanırsınız.
ben cimri davranıyorum 1 yıl oldu yarıladım Big Grin

@Chinaski üstat teşekkür ederim. kremi durulamadan köpük uygulayınca, acaba jilet randımanlı kaymazmı diye düşünüyordum. artık gönül rahatlıgıyla kullanabilirim Smile

@Aleksey komşum, ben kırmızı sabunu kullanmadım fakat kokularının aynı oldugunu düşünüyorum. eğer daha önce derby lavanta kullandıysanız çok çok benzer bir koku mevcut.
(26/04/2015, Saat: 00:28)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey komşum, ben kırmızı sabunu kullanmadım fakat kokularının aynı oldugunu düşünüyorum. eğer daha önce derby lavanta kullandıysanız çok çok benzer bir koku mevcut.

Derby lavanta kullanmadım ama Proraso serileri arasında Kırmızı açık ara favorim. Rahatlatıcı, bana doğal gelen bir kokusu var. Yine konu zevk renk olayına geliyor. Smile

Mentol yok değil mi bu kırmızıda?
Beyler ben beyazın pre shave'ini kullanıyorum gerçekten harika. Gerek kokusu, gerek sakalı hazırlayışı.
(26/04/2015, Saat: 00:49)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby lavanta kullanmadım ama Proraso serileri arasında Kırmızı açık ara favorim. Rahatlatıcı, bana doğal gelen bir kokusu var. Yine konu zevk renk olayına geliyor. Smile

Mentol yok değil mi bu kırmızıda?

sanırım tobs sandalwood kullanmamış olsam koku hakkında daha farklı düşünürdüm. kötü bir koku değil ama tobs çok daha orjinal kokuyor. tam hacı misk'i gibi Smile mentol yok galiba, ben hissetmedim..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,524 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,691 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Ach brito glyce pre-shave sabun Saltuk 8 9,863 01/02/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: salih kaya
  Flöid Pre-Shave Oil mrtkmsgl 15 10,559 19/05/2018, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  mentolü güçlü ama kokusu az pre-shave önerisi posicor 10 10,315 10/12/2016, Saat: 04:22
Son Yorum: harveyspecter
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,415 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  TOBS Sandalwood Pre Shave Oil Bruce 0 4,148 06/04/2015, Saat: 08:41
Son Yorum: Bruce
  TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil Bruce 0 3,672 06/04/2015, Saat: 08:30
Son Yorum: Bruce
  Body Shop Maca Root shave oil marley 4 8,144 16/03/2015, Saat: 14:00
Son Yorum: Aleksey
  Dermalogica pre shave guard sertaç 18 23,334 28/01/2014, Saat: 18:56
Son Yorum: sertaç

Hızlı Menü: