En Son Ne Aldınız ?
Dün gece oltama takılan yeni oyuncağım  Smile  Bir güzel temizlendikten sonra neler yapıcak görücez. Belki akşama bir kardeş daha gelebilir  Big Grin

245mzpk.png
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@Bruce, @tipsol, @kethuda57 tesekkürler arkadaslar Smile

Bundan sonra bir tane daha firca bekliyorum ve muhtemelen bir süre tiras fircasi olayini kapatmis olacagim..
2elv4i8.jpg

Ahşap sandal ağacından ,pirinç işlemeli traş kasesi kapaklı.içinede Trueffit & Hill Sandalwood koydum.
(19/04/2015, Saat: 11:32)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2elv4i8.jpg

Ahşap sandal ağacından ,pirinç işlemeli traş kasesi kapaklı.içinede Trueffit & Hill Sandalwood koydum.
Iyi gunlerde kullanin, cok guzel gorunuyor.
(19/04/2015, Saat: 11:32)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahşap sandal ağacından ,pirinç işlemeli traş kasesi kapaklı.içinede Trueffit & Hill Sandalwood koydum.

Cok sIk durmus gercekten Smile
(19/04/2015, Saat: 11:32)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahşap sandal ağacından ,pirinç işlemeli traş kasesi kapaklı.içinede Trueffit & Hill Sandalwood koydum.

Kase harika gözüküyor komşum. Nereden aldınız?
(19/04/2015, Saat: 11:11)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün gece oltama takılan yeni oyuncağım  Smile  Bir güzel temizlendikten sonra neler yapıcak görücez. Belki akşama bir kardeş daha gelebilir  Big Grin

245mzpk.png
Hayırlı olsun komşum nerde balığa çıkıyorsunSmile non xl güzel usturadır klasiktir.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(19/04/2015, Saat: 11:32)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2elv4i8.jpg

Komşum bence de çok şık olmuş o kabın içinde T&H
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski

Ebayde takip ettiğim satıcılar adlı gölete bir olta salladım bu takıldı komşum Big Grin Bakalım akşama becerebilirsem bir de abisi gelicek.

@Eucris

Kase cidden şahane gözüküyor, inşallah performansı da iyi olur=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

@...connoisseur
@...naayi
@...cihankeskin
@...Straht
Daha iyileri sizlerin olsun iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Arkadaşlar Trueffit & Hill 'in orijinal ksesinide kullanıyorum bununki kadar orijinal ve şık değil.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: