En Son Ne Aldınız ?
(17/04/2015, Saat: 23:55)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda geldiler! Ürünlerin bana ulaşması adına yardımcı olan @naayi ve @cihankeskin komşularıma teşekkür ederim. Bir kısmı zaten hediye, o yüzden de tekrar teşekkür ederim.

Güle güle kullan komşum. Smile
(17/04/2015, Saat: 23:55)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda geldiler! Ürünlerin bana ulaşması adına yardımcı olan @naayi ve @cihankeskin komşularıma teşekkür ederim. Bir kısmı zaten hediye, o yüzden de tekrar teşekkür ederim.

Güzel bir aile fotosu olmus, güle güle kullan Smile
İyi günlerde kullanın.
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur

rc6dya.jpg

İyi günlerde kullan Aleksey komşum şimdi görüyorum dün dışardaydım göremedim. Mesaj alınmıştır, bir sonraki alışverişte yurtdışı şart oldu gibi Big Grin Smile
(18/04/2015, Saat: 12:52)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullan Aleksey komşum şimdi görüyorum dün dışardaydım göremedim. Mesaj alınmıştır, bir sonraki alışverişte yurtdışı şart oldu gibi  Big Grin   Smile

Kozmetik yasağı olmayan ülkedesin. Kafa göz girecek millet forumda yakında yurtdışı alışveriş yapmaya başlamazsan.
(18/04/2015, Saat: 13:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kozmetik yasağı olmayan ülkedesin. Kafa göz girecek millet forumda yakında yurtdışı alışveriş yapmaya başlamazsan.

Cihan Bey önceden Kıbrıs'a ürün gönderiyordum, gönderdiklerimin yarısı geri gelince birdaha göndermeme kararı verdim.
Kıbrıs gümrüğünde kozmetik kısıtlaması yok ama vergi var.Paketteki fatura tutarını düşük bulurlarsa dikkate almıyorlar, kendi belirledikleri değerden vergilendiriyorlar Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(18/04/2015, Saat: 13:23)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan Bey önceden Kıbrıs'a ürün gönderiyordum, gönderdiklerimin yarısı geri gelince birdaha göndermeme kararı verdim.
Kıbrıs gümrüğünde kozmetik kısıtlaması yok ama vergi var.Paketteki fatura tutarını düşük bulurlarsa dikkate almıyorlar, kendi belirledikleri değerden vergilendiriyorlar Smile

Ben sık sık akrabalara bir şeyler gönderiyordum eskiden. Hiç takılan olmuyordu. Şimdi belki değişmiştir. Şuradan bilgi alınabilir:

Bilgi alma, şikayet, görüş ve düşünceleriniz için...
info.posta@kamu.ct.tr 
Genel Müdürlük Telefon:
(0392) 228 59 82
Bu arkadaş da dün elime geçti. Paskalya indiriminden almıştım. Böylece Truefitt & Hill No.10 serimi tamamlamış oldum.

oh2t7l.jpg
(18/04/2015, Saat: 14:37)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arkadaş da dün elime geçti. Paskalya indiriminden almıştım. Böylece Truefitt & Hill No.10 serimi tamamlamış oldum.

oh2t7l.jpg

Komşum güle güle kullanın,benim de paskalya indiriminden aldığım krem ve balm geldi,henüz kullanmadım. Yorumlarınızı merak ediyorum..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(18/04/2015, Saat: 15:08)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın,benim de paskalya indiriminden aldığım krem ve balm geldi,henüz kullanmadım. Yorumlarınızı merak ediyorum..

Teşekkür ederim komşum daha iyileri sizin olsun diyeceğim ama aynısı olmuş bile. Smile Kremden çok memnun olduğumu incelememde belirtmiştim. Bugün bu balmı tıraş olmadan denedim. Kokusu gerçekten güzel ve kalıcı gibi. Tıraş sonrası gerçek yorumlar gelecek tabi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: