En Son Ne Aldınız ?
Güle güle kullan Onur komşum, vintage aletler beraberinde taşıdığı tarih ile çok keyifli aletler. Bu Slim Adjustable'lar mild olduğu için günlük tıraşta tahrişsiz başarılı oluyor diye düşünüyorum. Yoksa usturadan sonra benim için de mild kalmıştı. Smile
(17/04/2015, Saat: 15:41)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 55fp6d.jpg

@theunnamed komşumdan aldığım Gillette Black Handle Super Adjustable (Black Beauty). V1 koldu birinci çeyrek 1975 yapımı, 3,7" short handle. Yanında hadiyesi 10'lu Personna ile.

Bir aylık bir ıslak tıraşçı için güzel bir Vintage alet. Tüm mekanizması sağlam ve gayet temiz kullanılmış ve bugünlere gelmiş. Ancak bir Merkur Futur kullancısı olarak bana göre Süper Mild bir alet, ara sıra keyif yaparım artık.

Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın.. Güzel ve diri gözüküyor.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Araniza tekrar hosgeldim Smile Fotograf isik yetersizliginden dolayi kotu olmus, kusura bakmayin.
0157770647b18e63e4e132915a33be34.jpg
PE162920.jpg
(17/04/2015, Saat: 19:57)connoisseur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Araniza tekrar hosgeldim Smile Fotograf isik yetersizliginden dolayi kotu olmus, kusura bakmayin.
0157770647b18e63e4e132915a33be34.jpg
Harika başlangıç olmuş. Futur, cella tabac. EJ olan nedir kase mi? Bir de kırmızı kutuyu açalım, kutu açılışı başlığına mı alsak? Big Grin
Evet EJ kase ama ben daha buyuk bekliyordum, husrana ugradim aslinda. Kutu acilisi basligi da olsa fena olmaz hani Smile
(17/04/2015, Saat: 15:43)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullan @onurcakmak hocam

Teşekkür ediyorum tekrar theunnamed hocam. Güzel paketlemişsiniz ve sayenizde PTT kargoya bakış açım şimdilik biraz iyileşti Smile

(17/04/2015, Saat: 15:49)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan Onur komşum, vintage aletler beraberinde taşıdığı tarih ile çok keyifli aletler. Bu Slim Adjustable'lar mild olduğu için günlük tıraşta tahrişsiz başarılı oluyor diye düşünüyorum. Yoksa usturadan sonra benim için de mild kalmıştı. Smile

Sağolun Aleksey komşum. Aleti evden çıkmayacağım bir gün tıraş olup kullanacağım, Futur'a göre biraz zor olacak sanırım.

(17/04/2015, Saat: 17:42)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın.. Güzel ve diri gözüküyor.

Teşekkür ederim ts9funk komşum. Evet kondisyonu gerçekten güzel.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(17/04/2015, Saat: 20:21)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ediyorum tekrar theunnamed hocam. Güzel paketlemişsiniz ve sayenizde PTT kargoya bakış açım şimdilik biraz iyileşti Smile

Rica ederim : ) PTT yi biraz desteklemek lazım, belki özel firmalar insafa gelir de büyük şirketlerin anlaşmalı gönderileri fiyatına sadece vatandaş da ulaşabilir.
www.BarbarosRazors.com

(17/04/2015, Saat: 20:04)connoisseur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet EJ kase ama ben daha buyuk bekliyordum, husrana ugradim aslinda. Kutu acilisi basligi da olsa fena olmaz hani Smile

Kaseyi kullanmadıysanız iade hakkınız var Smile
Alışverişinizin içinize sinmesi çok önemli.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Tesekkurler Mustafa Bey, kullanmadim, bu guzel imkani degerlendirebilirim, tabii ki yerine baska urunler alarak Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: