En Son Ne Aldınız ?
(16/04/2015, Saat: 20:33)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: beni tahrik etme Big Grin
kitkatla gelecek ama lolipop güncellemesi verilmiş,
gelince hallederiz artık, şu an kargoda..

Sırf işletim sistemi isimlerinden ötürü elma'ya geçebilirim
Sanki obezler için yazılmış işletim sistemi Smile
üstteki lüle
2cxu5hk.jpg
alqgxh.jpg
(16/04/2015, Saat: 20:47)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad böyle farklı ürünleri alan ve sonrasında inceleme yazan arkadaşlar sayesinde forum bayağı renkli oluyor Smile.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Teşekkürler komşumSmile Bn de forumda değişik ürünlerin incelemelerini okumayı seviyorum o yüzden elimden geldiğince bende katkıda bulunmaya çalışıyorum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(16/04/2015, Saat: 21:03)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşumSmile Bn de forumda değişik ürünlerin incelemelerini okumayı seviyorum o yüzden elimden geldiğince bende katkıda bulunmaya çalışıyorum.

Aslında haklısınız, ben biraz rölantiye aldım bugünlerde bu konuyu Blush. İlerleyen zamanda tekrar bazı ürünleri incelerim ben de Smile.
(16/04/2015, Saat: 21:09)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında haklısınız, ben biraz rölantiye aldım bugünlerde bu konuyu Blush. İlerleyen zamanda tekrar bazı ürünleri incelerim ben de Smile.

Aman @ihtilaf duymasın hemen eldeki listeden bir iki ürün kitler valla Big Grin
-Grace Hopper

(16/04/2015, Saat: 21:14)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman @ihtilaf duymasın hemen eldeki listeden bir iki ürün kitler valla Big Grin

@mavi
@yamtar
@Mehmet Kiraz
Arkadaşların ürün inceleme borçları var

@Strath kaptan,bir okyanus ötesi yapar yeni ürünlerle dönersin bizde bayram ederiz Smile
(16/04/2015, Saat: 21:14)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman @ihtilaf duymasın hemen eldeki listeden bir iki ürün kitler valla Big Grin

Duymuş bile üstad Big GrinBig GrinBig Grin.
@ihtilaf
İnşallah, inşallah Smile Şuan çalıştığım şirketin rotaları tam tıraş ürünlerine yönelik o yüzden hangi hatta çıkarsam çıkayım bir şeyler bulurum diye düşünüyorum. Kuzey avrupa hattı var, İtalya-Kuzey Afrika var, Amerika var, İsrail-Mısır var. En kötü gittiğim yerlere kargo isteyerek dönüşte şöyle bir sırt çantası dolusu ürünle gelmeyi düşünüyorum. Özellikle Amerika hattına çıkarsam Pasteur Pharmacy'i kesin talan edicem tekrardan. Benden yana sıkıntı yok komşum, imkan oldukça merak ettiğim ürünleri topluyorum zaten itici güce gerek yok Smile

@btoprak

Komşum saklanın, dolar fırlamışken ürün incelemesi hoş olmasa gerek Big Grin
-Grace Hopper

(16/04/2015, Saat: 21:30)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf
İnşallah, inşallah Smile Şuan çalıştığım şirketin rotaları tam tıraş ürünlerine yönelik o yüzden hangi hatta çıkarsam çıkayım bir şeyler bulurum diye düşünüyorum. Kuzey avrupa hattı var, İtalya-Kuzey Afrika var, Amerika var, İsrail-Mısır var. En kötü gittiğim yerlere kargo isteyerek dönüşte şöyle bir sırt çantası dolusu ürünle gelmeyi düşünüyorum. Özellikle Amerika hattına çıkarsam Pasteur Pharmacy'i kesin talan edicem tekrardan. Benden yana sıkıntı yok komşum, imkan oldukça merak ettiğim ürünleri topluyorum zaten itici güce gerek yok Smile

@btoprak

Komşum saklanın, dolar fırlamışken ürün incelemesi hoş olmasa gerek Big Grin

Üstad hiç sormayın valla, ben çoktan ekranın arkasına saklandım Big Grin.
@Strath,
Piri Reis gibi fatih yolluyoruz açık denizlere Smile
Ganimet - i Grooming

@btoprak,hocam fırça yorumu isteriz,shavemac yada thater yakışır Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: