Günün Tıraşı (SOTD)
(16/04/2015, Saat: 11:56)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sıhhatler olsun cihan komşum, Plisson fırçanın uçları nickshavesin anlattığı gibi yumuşakmı yoksa abartılıyormu ?

Mehmet komşum. Kullandığım en yumuşak fırça hissini verdi harika bir fırça.

(16/04/2015, Saat: 17:59)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet hocam, Cihan komşum da yorum yapacaktır gerçi, ben kendi gözlemimi söyleyim. Bir Loccitane dükkanında görme ve elleme fırsatım oldu. Böyle bir yumuşaklık yok gerçekten, pamuk gibi birşey Smile Ben bu kadar yumuşak olabileceğini tahmin etmemiştim, bana göre değil diyerek de almadım. Tercih meselesi tabi..

Komşum L'Occitane'da satılandan biraz daha farklı ama knot sanırım aynı. His gerçekten de çok yumuşak ama dün Cade sabunu harika köpürttü. Sakalım sık ve sert ama cildim hassas bu nedenle pek yüzde köpürtme yapmam ama bu fırça ile bundan sonra hep yüzde köpürtme yapacağım. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/04/2015, Saat: 11:29)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Plisson fırça, Avene aftershave ve Laser jileti ilk defa kullandım. Plisson ve Avene gerçekten de muhteşem. Laser da beklediğimden iyi sonuç verdi.

fc8emp.jpg

Üstad avene'in aftershavini nereden aldınız?

Syg
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
1233f89828757e4470c9959f22c41660.jpg
@Aleksey sıhhatler olsun, MdC'ye devam diyorsun? Smile
(16/04/2015, Saat: 19:48)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aleksey sıhhatler olsun, MdC'ye devam diyorsun? Smile

Valla ustura sinavini gecti buyuk basariyla, bir kere daha saygimi kazandi. Usturayi da ozlemisim sayende cok keyifli bir tiras oldu. 4. tiras olmasina ragmen sikilmadim ayni sabundan ama yarin kendisiyle sezon finali yapacagiz. Smile
@Aleksey

Çok sade ve güzel bir fotoğraf olmuş. Ürünler bn kaliteliyim diyor Smile

* Proraso Yeşil
* Omega ''Yüce Cüce'' 11047
* Filarmonica 12 Doble Temple
* 444 Balm
* Davidoff Cool Water

2dvmx54.jpg

Bugün FikriMuhim'den Toni&Guy saç ürünleri pakedi geldi. Şansıma şampuan sağlam mentollü çıktı ferah ferah bir duş aldım. Sonrasında da bu ferahlık devam etsin istedim komple mentol günü yaptım kendime Smile

Yüce cüce cidden enteresan bir fırça her kullanışımda o minyatür fırçadan böyle güzel köpük aldığıma şaşırıyorum fakat hassas cilde sahip kişilerin yüzde köpük yapmasını tavsiye etmem. İçindeki Pure Badger kıllar her ne kadar batıcı olmasada yüzde çizici bir karakter sergiliyorlar. Çizicilikten kasıt öyle can yakan veya rahatsız eden bir şey değil fakat fırça size kendini hissettiriyor.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Strath komşum çok güzel görünüyor herşey sıhhatler olsun havalar da düzeldi artık tıraş keyifleri de artar iyice.Kışın tıraş olunca yüzüm donuyordu erteliyordum sürekli.
@Straht sıhhatler olsun..
@Kalfa

Teşekkürler Komşum. Bn yaz-kış soğuk suyla tıraş oluyorum komşum, cilt meselesi biraz.

@naayi

Teşekkürler komşum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Ön Hazırlık: Duş
Fırça: Semogue 1305
Sabun: Arko
Tıraş Makinesi: Merkur Futur
Jilet: Bolzano Superinox
Tıraş Sonrası: Brut kolonya

Stresten kaynaklı cildimde kabarmalar oluşmuştu, hala çok iyi olduğunu söyleyemem. Karaciğer enzim değerlerini ölçtürdüm normal çıktı, can sıkan kısım hala keyifle tıraş olamıyorum Undecided
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 293,756 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,590 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,311 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,251 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,815 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,038 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,876 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,081 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,246 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: