En Son Ne Aldınız ?
inşallah bu da dört sene sıkıntısız götürür beni...

v2-73283-1_large.jpg
Mobil @hergele
Hayırlı olsun dostum
Z2 mi nedir ?

(16/04/2015, Saat: 18:49)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inşallah bu da dört sene sıkıntısız götürür beni...

v2-73283-1_large.jpg
sağolasın, evet dostum z2.
z3 için o kadar fark vermeye gerek duymadım.
samsung gio gibi yarım akıllı bir telefondan sonra tam akıllı bir telefon iyi gelecek Smile
(16/04/2015, Saat: 19:12)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağolasın, evet dostum z2.
z3 için o kadar fark vermeye gerek duymadım.
samsung gio gibi yarım akıllı bir telefondan sonra tam akıllı bir telefon iyi gelecek Smile

Üstünde ne var lolipop mu ? Big Grin
Yani işletim sistemi kitkat mı lolipop mu ? Rolleyes
Bugün FikriMuhim'den yeni deneme ürünlerim geldi.

29prj9u.jpg

Fotoğraf baya kötü oldu kusura bakmayın, boş olmasın diye bir de saat atıverdim aralarına Big Grin Daha sadece şampuanı deneme fırsatım oldu. Bakalım 5-10 gün kullanınca ufaktan bir inceleme yazarım.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Straht üstad hayırlı olsun güle güle kullanınız.Güzel görünüyorlar
(16/04/2015, Saat: 19:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstünde ne var lolipop mu ? Big Grin
Yani işletim sistemi kitkat mı lolipop mu ? Rolleyes

beni tahrik etme Big Grin
kitkatla gelecek ama lolipop güncellemesi verilmiş,
gelince hallederiz artık, şu an kargoda..
@Kalfa

Teşekkürler komşum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(16/04/2015, Saat: 20:10)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün FikriMuhim'den yeni deneme ürünlerim geldi.

29prj9u.jpg

Fotoğraf baya kötü oldu kusura bakmayın, boş olmasın diye bir de saat atıverdim aralarına Big Grin Daha sadece şampuanı deneme fırsatım oldu. Bakalım 5-10 gün kullanınca ufaktan bir inceleme yazarım.

Üstad böyle farklı ürünleri alan ve sonrasında inceleme yazan arkadaşlar sayesinde forum bayağı renkli oluyor Smile.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
(16/04/2015, Saat: 18:49)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inşallah bu da dört sene sıkıntısız götürür beni...

Hayırlı olsun sayın hergele, güzel günlerde kullanın telefonunuzu Smile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: