En Son Ne Aldınız ?
(15/04/2015, Saat: 23:48)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimkiler de gelince #tgif hashtagiyle paylasicam. Big Grin
Harika duruyorlar, seneye stok sıkıntısı çekmeyeceksin. Wink

Seninkilerin de aşağı kalacağını sanmıyorum komşum. Bizim stoklar bitmez. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır dersek kampanya bitmez yani. Smile

(16/04/2015, Saat: 00:06)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Cihan hocam, ben de kendimi bol malzeme alıyorum zannederdim Smile

Sağolun komşum daha iyileri sizin olsun. Daha yolda beklediğim ufak tefek bir iki şey var. Ama Mayıs ayına kadar başka sipariş yok. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bekar halimle ben bu kadar harcamıyorum gençler, aman dikkat bağımlı olmayın foruma yeni üye olurken derlerde inanmazdım feather koleksiyoncusu oldum çıktım
cihankeskin, şahane duruyorlar. Güzel günlerde kullanın hepsini. C&E'lerin kutuları da acaip "cool" muş!
gurmekokular
Cihan hocam maşallah sizin alışveriş evladiyelik olmuş güle güle kullanın hayırlı olsun
@cihankeskin

Komşum güzel günlerde kullanın hepsini. Yalnız bir sorum olacak; bunların hepsi gümrükten tek paket halinde mi geçti yoksa bir tanıdık valizde falan mı getirdi?

Asıl @Aleksey komşu sürprizli kargo getiriyor bakalım içinden ne çıkacak Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(16/04/2015, Saat: 01:09)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asıl @Aleksey komşu sürprizli kargo getiriyor bakalım içinden ne çıkacak Smile

O yetişmez benim diğer paketlere. Sad
(16/04/2015, Saat: 01:11)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O yetişmez benim diğer paketlere. Sad

Aaa tüh.. Merak ediyordum bende Smile

Valla forumun en sakıncalı iki başlığı bu başlık ve internetten seçmeler başlığı. Her girişimden sonra bir kere ebayde ustura aranmadan yapamıyorum. Bir ara benimde PannaCrema siparişim olacak forumca şu indirim olayını kullanmak isteyenler beraber alırız.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Valla aklınızdaki ürünler de çok tehlikeli bence. Big Grin
Arkadaşın Brüksel dönüşünde ikişer adet Taylor of Old Bond Street Jermyn St. Cologne ve Aftershave Cream getirttim. Mustafa Bey'den de sabunlarını alınca herşey çok güzel olacak Smile
Acta est fabula, plaudite.
(16/04/2015, Saat: 00:13)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekar halimle ben bu kadar harcamıyorum gençler, aman dikkat bağımlı olmayın foruma yeni üye olurken derlerde inanmazdım feather koleksiyoncusu oldum çıktım

(16/04/2015, Saat: 00:20)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cihankeskin, şahane duruyorlar. Güzel günlerde kullanın hepsini. C&E'lerin kutuları da acaip "cool" muş!

(16/04/2015, Saat: 00:28)bhdr003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan hocam maşallah sizin alışveriş evladiyelik olmuş güle güle kullanın hayırlı olsun

Arkadaşlar teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

(16/04/2015, Saat: 01:09)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum güzel günlerde kullanın hepsini. Yalnız bir sorum olacak; bunların hepsi gümrükten tek paket halinde mi geçti yoksa bir tanıdık valizde falan mı getirdi?

Asıl @Aleksey komşu sürprizli kargo getiriyor bakalım içinden ne çıkacak Smile

Yok komşum postayla gelmediler. Almanya, Amerika, Slovenya ve Litvanya'dan alındılar. Litvanya'da birleştiler ve valizle geldiler. Daha bir de bunlara ek olarak benim Aleksey komşuma getirdiklerim var. Smile Miktarı siz düşünün.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: