Günün Tıraşı (SOTD)
(13/04/2015, Saat: 23:53)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu akşamki tıraşımdaki jilet elimdeki 4 değişik SE jiletin sonuncusu olan GEM Carbon Steel'di. Şunu gördüm ki PTFE ve Treet en iyi sonucu verenler. Aynı rotasyonu şimdi bir de MMOC ile yapacağım bakalım sonuçlar nasıl olacak. Bu arada krem TOBS Avocado. Ne kadar sıkıldıysam artık fotoğrafa bile koymayı unutmuşum. Smile

11uffvq.jpg

Cihan hocam şimdiden sıhhatler olsun bir gece tıraşı'da benden;

Speick krem
Progress
Gillette 7 O'Clock(Sarı)
Omega 81052
Crystal şap
Bebak acıbadem sütü

Sonuç tertemiz tıraş bu arada speick kendisine verilen tüm övgüleri hakediyor bu zamana kadar almadığıma pişman oldum.

Köpüğünüz bol olsun.
(13/04/2015, Saat: 22:31)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aleksey, sihhatler olsun, ne güzel ekipman toplamissin Smile

Gourmet Shaving style !!! Sıhhatler olsun komşum Cool
(13/04/2015, Saat: 23:53)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu akşamki tıraşımdaki jilet elimdeki 4 değişik SE jiletin sonuncusu olan GEM Carbon Steel'di. Şunu gördüm ki PTFE ve Treet en iyi sonucu verenler. Aynı rotasyonu şimdi bir de MMOC ile yapacağım bakalım sonuçlar nasıl olacak. Bu arada krem TOBS Avocado. Ne kadar sıkıldıysam artık fotoğrafa bile koymayı unutmuşum. Smile

11uffvq.jpg

cihan komşum sıhhatler olsun detaylı bir yazı isteriz Single Edge jiletlerini deneme ve feedbacklariyle ilgili, kullandığın alet bullet type mı GEM'in ?
(14/04/2015, Saat: 00:39)bhdr003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan hocam şimdiden sıhhatler olsun bir gece tıraşı'da benden;

Speick krem
Progress
Gillette 7 O'Clock(Sarı)
Omega 81052
Crystal şap
Bebak acıbadem sütü

Sonuç tertemiz tıraş bu arada speick kendisine verilen tüm övgüleri hakediyor bu zamana kadar almadığıma pişman oldum.

Köpüğünüz bol olsun.

Teşekkür ederim komşum. Size de sıhhatler olsun. Speick gerçekten de harika.

(14/04/2015, Saat: 01:42)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cihan komşum sıhhatler olsun detaylı bir yazı isteriz Single Edge jiletlerini deneme ve feedbacklariyle ilgili, kullandığın alet bullet type mı GEM'in ?

Teşekkürler komşum. Evet kullandığım alet GEM Bullet-tip. Evde bir de MMOC var. Şuan piyasada bulunabilen dört değişik SE jilet var: GEM PTFE, GEM Carbon Steel, GEM Blue Carbon ve Treet. Bunların dördünden de edindim. İncelemeye de başladım. Bu Bullet-tip ile incelediğim son jiletti. Şimdi MMOC'u kullanarak inceleyeceğim ve sonuçları paylaşacağım. Haftada 1-2 SE tıraşı olduğum için incelemeyi tamamlamam bir ayı bulacaktır.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Proraso Pre
Proraso Yeşil Krem
Gillette Slim
Polsilver (2)
Tipsoft Manchurian
Şap
Axe Pulse
Proraso Mentollü AS

fadd08.jpg
merkur 34c yi risk alarak sabah tıraşımda denedim ve oldukça memnun kaldım. Güzel bir mild alet tabi. R89 ile çok benzer fakat daha affedici gibi geldi. birkaç tıraştan sonra net şekilde belli olur ama ilk tıraşımı sıfır tahrişle olmam beni oldukça memnun etti,hemde sinek kaydı. Herkese sıhhatler olsun...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
@ts9funk,sıhhatler olsun
Affedici 34,film adı gibi ismi veren bir kartuşi Rolleyes ManChe
34C kullanınca tıraş sabunu ve kremi gerekmiyor mu Rolleyes

(14/04/2015, Saat: 09:47)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fadd08.jpg
merkur 34c yi risk alarak sabah tıraşımda denedim ve oldukça memnun kaldım. Güzel bir mild alet tabi. R89 ile çok benzer fakat daha affedici gibi geldi. birkaç tıraştan sonra net şekilde belli olur ama ilk tıraşımı sıfır tahrişle olmam beni oldukça memnun etti,hemde sinek kaydı. Herkese sıhhatler olsun...
(14/04/2015, Saat: 10:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ts9funk,sıhhatler olsun
Affedici 34,film adı gibi ismi veren bir kartuşi Rolleyes ManChe
34C kullanınca tıraş sabunu ve kremi gerekmiyor mu Rolleyes

Komşum i coloniali mango kullandım ama sabun çok yumuşak olduğundan kabından çıkaramadım,çok güzel sabun ama eriyor resmen.. Sabun da, sonrasındaki tabac da çok güzel. Özellikle kullandığım balmlar arasında en iyisi tabac diyebilirim.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
20jl8v8.jpg
Gillette Slim
Perma
Gucci Guilty Balm
Semouge SOC II
Vulfix Sandalwood
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,713 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,362 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,567 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,813 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,258 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,034 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: