Beğendiğiniz Banyo Sabunları
Mehmet AYDIN Zeytinyağı defneyi bende kullanıyorum memnunum.Yalnız Loccitanede inanılmaz çeşit var Şakayık çiçeğini Ardıç çakıl sabununu ve yasemin Bergamut sabunu var özellikle merak ettiğim banyo sabunları.
(12/04/2015, Saat: 01:05)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. Hatay % 100 Defne sabunu, el yapımı.
2. Gaziantep % 100 zeytinyağlı sabun, el yapımı.
3. Yukarıdaki sabunları bulamadığımda "Mehmet Aydin" ufak dörtlü paket Zeytinyağlı Defne sabunu.

Komşum g.antepden aldığınız sabunun markası ne merak ettim Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
1) Brut
2)
3)

Çok kolay köpürüyor, banyodan sonra hafif bir koku bırakıyor ama 4-5 saat boyunca alabiliyorum kokusunu.
Acta est fabula, plaudite.
(12/04/2015, Saat: 01:53)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1) Brut
2)
3)

Çok kolay köpürüyor, banyodan sonra hafif bir koku bırakıyor ama 4-5 saat boyunca alabiliyorum kokusunu.

Komşum hiç şaşırmadım  Big Grin

Benim listemde de tek sabun var... Hacı şakir diye biliyordum ama şimdi baktım IŞIL marka sabunmuş Smile
(12/04/2015, Saat: 01:37)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum g.antepden aldığınız sabunun markası ne merak ettim Smile
Kerhuda57 komsum, kazancilar carsisindan almıştım en son, markaya dikkat etmedim, yerel üretim oluyor genelde. Şu an elimde bir tane var baktım Özyurt diye bir marka. Ama daha önce aldığım farklı marka da olabilir. Benim ailem Antep'li. O yüzden çok uzun süredir kullanirim sabunlarını.
(12/04/2015, Saat: 02:21)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kerhuda57 komsum, kazancilar carsisindan almıştım en son, markaya dikkat etmedim, yerel üretim oluyor genelde. Şu an elimde bir tane var baktım Özyurt diye bir marka. Ama daha önce aldığım farklı marka da olabilir. Benim ailem Antep'li. O yüzden çok uzun süredir kullanirim sabunlarını.

Anladım komşum benim üniversiteden çok sevdiğim bir arkadaşım var. Kendisi Nizipte Uygur Zeytinyağlarının sahibi. Belki onun sabunlarıdır diye düşündüm Smile 
Benim sabunlar Kıbrıs standartlarında işimi iyi görenlerden olacak

1.Imperial Leather Original (Ivory Bar) (Küçük boy yada banyo boyu olan büyük boy farketmez)
2.Cleopatra Sabun
3.Dove Shea Butter Sabun (Kokusunu çok beğeniyorum)

Yüzümü ve ense bölgemi de bazen sivilce oluşumuna karşı kükürt sabun kullanıyorum.
(12/04/2015, Saat: 02:50)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum benim üniversiteden çok sevdiğim bir arkadaşım var. Kendisi Nizipte Uygur Zeytinyağlarının sahibi. Belki onun sabunlarıdır diye düşündüm Smile 

Komşum, birinci olarak Defne Hatay sabununu tedarik etmeye calisiyorum, ama ara sıra değişiklik olsun diye Zeytinyağlı tedarik ettiğim oluyor. Sanırım arkadasiniz şehir dışına kargo yapiyordur. Ihtiyac halinde kapinizi çalarım komşum Smile.
(12/04/2015, Saat: 07:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, birinci olarak Defne Hatay sabununu tedarik etmeye calisiyorum, ama ara sıra değişiklik olsun diye Zeytinyağlı tedarik ettiğim oluyor. Sanırım arkadasiniz şehir dışına kargo yapiyordur. Ihtiyac halinde kapinizi çalarım komşum Smile.

Biz sabundan ziyade zeytin yağı istiyoruz ondan Smile ailemdeki herkese alıştırdım. Daha önceden otobüsle gönderiyordu. Artık yurtiçi kargoyla anlaşma yaptı. Bizim için rahatlık oldu. 4 tane 5 ltlik  toplam 20 lt zeytin yağ paketinin kargosu ordan istanbula 13-14 tlye geliyor. Yağları sadece 4lü ambalajlarda gönderiyor. Sabunlar için nasıl gönderim yapıyor bilemiyorum. Ama lazım olduğunda bana söylerseniz sorabilirim. Veya internet sitesinde iletişim bilgileri var sizde sorup öğrenebilirsiniz Smile 
(12/04/2015, Saat: 02:12)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hiç şaşırmadım  Big Grin

Benim listemde de tek sabun var... Hacı şakir diye biliyordum ama şimdi baktım IŞIL marka sabunmuş Smile

Komşum en son hamama gittikten sonra 5 gün Hacı Şakir kokusuyla gezdim, başlarda güzeldi de sonra baymaya başladı. Ondan ahdettim Brut diye Smile
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,823 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,459 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 17,119 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,074 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü: