Banyo Tıraşı
Arkadaşlar,
Forumu boylu boyunca taradım. Arada derede kalmış bir iki mesajdan başka bir şey bulamadığım için bu konuyu açıyorum.

Yüzümüz çok değerli. Onun için sabundur,kremdir,fırçadır vb. birçok ürünü paylaşıyoruz,yorumluyoruz. Bu paylaşımların her biri çok değerli şüphemiz zaten yok.

Ancak sadece sakal tıraşı da olmuyoruz. Smile Banyo kullanımı için neleri kullandığımızı da paylaşırsak, tıraş olayına farklı bir boyut getirmiş oluruz diye düşünüyorum.

Ağda malumunuz bir çözüm yolu ancak bana göre olmadığını düşünüyorum. Gerçi hiç yaptırmadım ve düşünmüyorum da. Bu konuda benim gibi düşünenlerin yorumlarını merakla bekliyorum.
Malum yüzümüzde tahrişten bahsederken banyo tıraşında sivilcelerden bahsediyoruz.

Her bir yorumun çok değerli olduğunu düşünerek paylaşımlarınızı bekliyorum.

Not: Farklı bir başlık altına taşınması gerekiyorsa da Moderatör arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.
Coolcut 4 klonu, rapira, Nivea sensitive, valium.
uzun bir süre permatik banyo kullandiktan sonra Body Cruzer 6'ya gecis yaptim ve cok memnunum  Smile

rclbh4.jpg
hiç geleneksel değil
(08/04/2015, Saat: 19:53)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uzun bir süre permatik banyo kullandiktan sonra Body Cruzer 6'ya gecis yaptim ve cok memnunum  Smile

rclbh4.jpg

Ben çocukluk hariç hiç jilet kullanmadım, hep makine kullandım. En son naayi üstadın da kullandığı Body Cruzer 6'yı satın aldım. Harika bir alet. Jilet kısmını kullanmıyorum ancak makine bu iş için olağanüstü.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(08/04/2015, Saat: 20:23)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hiç geleneksel değil

benim icin problem degil Wink

(08/04/2015, Saat: 20:35)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben çocukluk hariç hiç jilet kullanmadım, hep makine kullandım. En son naayi üstadın da kullandığı Body Cruzer 6'yı satın aldım. Harika bir alet. Jilet kısmını kullanmıyorum ancak makine bu iş için olağanüstü.

+1

jilet kismini kullanmadim, kullanmayi da dusunmuyorum, makina kismi gayet güzel, vücudun her yerinde kullanima uygun Smile
yaklaşık 2 senedir philips bodygroom kullanıyorum. kısmen memnun sayılırım.

M6noAk.jpg
RAKS ın makul bir modeli, adaptör ile şarjlı olması biraz sıkıntı ama permatiklere göre çok daha kullanışlı geliyor. Hem yüz hariç diğer bölgelerde hafif kirli sakal görünüm fena olmuyor Wink
Kibarca yazayim demistim @kaptan hocam.
saç sakal hariç traşı Big Grin,

eskiden

Derby samurai 2 bıçaklı kullan atı 5 gün sıfatımda 6. gün geri kalan yerlerde kullanıp atardım....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kulak - Burun Kılı Tırası dikdik_s 33 21,362 02/02/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: Soner
  Damat Tıraşı rocco 20 13,321 25/01/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: Serjames
  doğru tıraşı bulma sıralaması errate 59 66,543 10/04/2016, Saat: 18:05
Son Yorum: hamdib
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,532 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: