En Son Ne Aldınız ?
(06/04/2015, Saat: 14:54)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6584ea04163e427e5b36e9867e12317f.jpg

@chinaski komşum, sanıyorum aynı yerden aynı tarihte aldık , ben ümidi kesmiştim. Seninki gelince ümitlendim birden Smile

(06/04/2015, Saat: 20:41)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chinaski komşum, sanıyorum aynı yerden aynı tarihte aldık , ben ümidi kesmiştim. Seninki gelince ümitlendim birden Smile
Komşum sanıyorum aynı yerden aldıkSmile Ben kargonun gönderildiğini bile bilmiyordum herhangi bir bilgilendirme yapmadılar. Gelmezse de çok sorun degil diyordum öğlen yemeğe çıkarken plazanin girişindeki posta kutusunda görünce hem şaşırdım hem sevindim. Umarım sizinki de en kısa zamanda ulaşır.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
kısmet artık bakalım, paypal sağolsun Tongue

(06/04/2015, Saat: 20:41)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chinaski komşum, sanıyorum aynı yerden aynı tarihte aldık , ben ümidi kesmiştim. Seninki gelince ümitlendim birden Smile

Aynen bende sipariş vermiştim bunlardan,bu paskalya indiriminden alınanlar değil mi? eğer öyleyse benim bebekler de gelir birkaç güne Smile
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(07/04/2015, Saat: 01:19)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen bende sipariş vermiştim bunlardan,bu paskalya indiriminden alınanlar değil mi? eğer öyleyse benim bebekler de gelir birkaç güne Smile

Evet komşum ta kendisi Smile Benim sipariş 9. günde ulaştı umarım sizinki de hemen gelir.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Teşekkürler @nayii

Sayesinde Coral Skin Food ile tanışmış oldum.

6ef2a056bfbf6d8b2b3aad5b4936ad9a.jpg
Güle güle kullan kaptan. Nasıl kokusu güzel mi? Valla kavuşamadım benimkine, merakla bekliyorum.
(07/04/2015, Saat: 21:18)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @nayii

Sayesinde Coral Skin Food ile tanışmış oldum.

6ef2a056bfbf6d8b2b3aad5b4936ad9a.jpg
Sevgili @Atto, güle güle kullanın.

@Aleksey, kim dedi sana tatile git diye Smile Kendime kalmadı hic, seninki de masum masum duruyor kenarda, ne yapsak ki Wink
Teşekkürler. Allah kavuştursun Smile

Kokusu kültürümüze pek de yabancı değil.

Baymayan, zaman geçtikçe daha da hoş hale gelen gül kokusu.

Kıvamında beğendim. İlk bakışta yağlı gibi gözükse de, cilt kısa sürede emiyor.

İlk izlenimlerim olmasına karşın beğendim diyebilirim.

Traş sonrasına bakmak lazım.
(07/04/2015, Saat: 22:06)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili @Atto, güle güle kullanın.

@Aleksey, kim dedi sana tatile git diye Smile Kendime kalmadı hic, seninki de masum masum duruyor kenarda, ne yapsak ki Wink

Uzakta okumak böyle hocam, tatil dedin mi dönüyoruz memlekete aile ile özlem gidermeye. Hayır bir de yanıma tek sabun tek fırça aldım bu forumlar bana işkence ediyor. Aftershave de bıraktım sanıyorum bırakmamışım Tariş lavanta kolonyası ile tıraşı tamamlıyorum. Aynı şekilde bir aile büyüğüme hediye aldığım bir aqua velva var masamda duruyor, bakışıyoruz da hediye diye ellemiyorum. Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: