Günün Tıraşı (SOTD)
(05/04/2015, Saat: 16:25)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komlum sıhhatler olsun. Siz de gillette slim adj vardı sanırım, r41 ile kıyaslarsanız sevinirim.

Hocam R41 ile bir defa tiras oldum henüz, dolayisiyla karsilastirma yapmam cok dogru olmaz. Ama muhtemelen bu Mühle benim Gilette'leri emekli eder Smile Yalniz sunu da unutmayin lütfen, mesajimda da yazdim, insanlarin ciltleri ve hassasiyetleri farkli, bana iyi geldi diye size de birebir uyar diye bir kural yok. Önümüzdeki haftayi sadece R41 + Feather ile gecirecegim, haftasonuna bir daha yorum yaparim.
sertaç, şahane ekipman, şahane hazırlık! Bende de Morgoth'un yeni albümü çalıyordu, setup ise şu şekilde;

naayi, R41'i beğenmene sevindim Smile Tüm set şahane gözüküyor!

2v2ys68.jpg
gurmekokular
(05/04/2015, Saat: 16:30)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam R41 ile bir defa tiras oldum henüz, dolayisiyla karsilastirma yapmam cok dogru olmaz. Ama muhtemelen bu Mühle benim Gilette'leri emekli eder Smile Yalniz sunu da unutmayin lütfen, mesajimda da yazdim, insanlarin ciltleri ve hassasiyetleri farkli, bana iyi geldi diye size de birebir uyar diye bir kural yok. Önümüzdeki haftayi sadece R41 + Feather ile gecirecegim, haftasonuna bir daha yorum yaparim.

Teşekkürler komşum, ben R89 ile tahriş yaşarken,Gillette adj 9. ayar da sorun yaşamadığımdan merak ettim. zira gilletten de daha agrasif sanırım.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(05/04/2015, Saat: 17:34)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum, ben R89 ile tahriş yaşarken,Gillette adj 9. ayar da sorun yaşamadığımdan merak ettim. zira gilletten de daha agrasif sanırım.

Komşum R41 89 a göre çok daha agresif. Bence hiç yanaşmayın Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
1 saatte neler olmus forumda, m&f, caties bubbles, strop shoppe, chubby 3 ... Herkese sihhatler olsun.

Naayi komsum fatboy emekli olacaksa talibim, deneyimli hocalari seviyoruz genc nesil olarak. Big Grin

Bir kac gundur TSNde de takiliyorum, valla adama m&f aldirirlar.

Hellhound, hocam nasil kokusu Black Tie'in? Aventus'u cagristiriyor mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aleksey, uzaktan yakından alakası yok Aventus ile Black Tie'in. Derinin desteklediği odunsu bir misk kokusu Black Tie. Benim ciddi ciddi çok hoşuma gitti. Sadece biraz daha yoğun kokmasını isterdim. onur98 üstada da teşekkür edeyim birkez daha böyle özel bir sabunla tanışmamı sağladığı için.
gurmekokular
(05/04/2015, Saat: 17:34)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum, ben R89 ile tahriş yaşarken,Gillette adj 9. ayar da sorun yaşamadığımdan merak ettim. zira gilletten de daha agrasif sanırım.

Siz zaten rahat tiras oldugunuz bir kombinasyon bulmussunuz Smile R89'u kullanmadim, ama kethuda'nin dedigi gibi R41 daha agresif diye biliyorum ben de.
(05/04/2015, Saat: 16:30)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sertaç, şahane ekipman, şahane hazırlık! Bende de Morgoth'un yeni albümü çalıyordu, setup ise şu şekilde;

naayi, R41'i beğenmene sevindim Smile Tüm set şahane gözüküyor!

sana da sihhatler olsun bu arada Smile strop shoppe ve art of shaving US'den ilgilendigim iki firma, nasil sabun?
(05/04/2015, Saat: 18:35)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sana da sihhatler olsun bu arada Smile strop shoppe ve art of shaving US'den ilgilendigim iki firma, nasil sabun?

Koku ve performans olarak şahane. Kıvam olarak öyle noel baba sakalı gibi değil, daha düz bir köpük yapıyor. Bu ilk kullanımım olduğundan biraz fazla sulu bir köpük de hazırlamış olabilirim. Denemelerim sonucu bir şey karalarım sanırım ilgili bölüme.

Edit: Bir de kısa süreli bir kızarıklık ve kabarıklık yaşadım tıraş sonunda. Tahriş gibi değil ama... Ya TOBS'larda olduğu gibi Black Tie da hafif ısırdı cildimi ya da ilk haftanın acemiliğiyle "badger burn" denen hadise oldu Chubby ile Smile
gurmekokular
(05/04/2015, Saat: 18:47)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku ve performans olarak şahane. Kıvam olarak öyle noel baba sakalı gibi değil, daha düz bir köpük yapıyor. Bu ilk kullanımım olduğundan biraz fazla sulu bir köpük de hazırlamış olabilirim. Denemelerim sonucu bir şey karalarım sanırım ilgili bölüme.

Edit: Bir de kısa süreli bir kızarıklık ve kabarıklık yaşadım tıraş sonunda. Tahriş gibi değil ama... Ya TOBS'larda olduğu gibi Black Tie da hafif ısırdı cildimi ya da ilk haftanın acemiliğiyle "badger burn" denen hadise oldu Chubby ile Smile

Tesekkürler hellhound Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,767 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,449 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,207 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,379 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,569 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,814 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,265 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: