En Son Ne Aldınız ?
(04/04/2015, Saat: 19:30)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce, hocam fullemissiniz TOBS'lari, güle güle kullanin Smile

Teşekkür ederim naayi üstadım, çift olanların yarısı Jermyn St. olacaktı, hepsi sandalwood paketlenmiş, aceleden girmemle çıkmam bir oldu, havaalanlarını karıştırdım son dakika farkettim Gatwick olduğunu Smile
Acta est fabula, plaudite.
Impa Ticaret'ten Simpson Chubby 2 best badger fırça. Hep aklımda olan bir fırçaydı en sonunda dayanamadim. Mustafa Bey' e girişimlerinden ve bize bu urunleri ve fırçaları görerek alma imkanı sağladığı için teşekkür ederim. Her zamanki gibi sıcak ve içten karşıladı beni sağolsun.

ee1f54515831a84c929cf9fe81d8d0f9.jpg
dd8a9fc9cf2e8a2b766db3bb4e017688.jpg

custom Tipsoft premium silvertip ile yan yana.
08025f4c8fc060251c7826bb0555783a.jpg
f1fd32d40892dc3ba2e3e21df8179413.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski,güzel günlerde kullan
Chubby sahibi olmayan atsın kendini köprüden   Rolleyes
@ihtilaf üstadım teşekkür ederim daha güzelleri herkesin olsun. Simpson chubby ikon bir fırça o yüzden denemeden olmazdı. Hakim olamadım kendime.
@chinaski hayırlı olsun komşum. Benim de listemde ama sıra gelirse Smile yorum bekleriz.
www.BarbarosRazors.com

(04/04/2015, Saat: 20:34)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chinaski hayırlı olsun komşum. Benim de listemde ama sıra gelirse Smile yorum bekleriz.
Eyvallah üstat. Sıra gelirse mutlaka dene derim Smile Yorum yapmaya çalışırım dilim döndüğünce.
Hayırlı olsun @chinaski üstad. Deneyimlerinizi ve degerlendirmenizi bekleriz Smile.
Güle güle kullan @Chinaski komşum. Smile
@btoprak @Aleksey çok teşekkürler, yazmaya çalışacağım yorumlarımı ilk fırsatta.
Chubby 2 den sonra bu mesaj güdük kalacak Rolleyes

HB de kargo bedava 69,90 TL

http://www.hepsiburada.com/liste/product...genel.urun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: