En Son Ne Aldınız ?
@naayi güle güle kullanın hepsi çok güzel, sayenizde biz de Coral Skin Food edinebildik.Wink
naayi, R41 ve Skin Food benim de son zamanda tanıştığım ürünler oldu. Özellikle R41'i kullanmaya başladıktan sonra "tıraş olmamışım daha önce" dedim.

Çok güzel günlerde kullanın.
gurmekokular
R41 makinem var ama her görüşümde tekrar aşık oluyorum bu makineye Smile. Hayırlı olsun @naayi komşum, ürünlerinizi iyi günlerde kullanın.
Altın fatip yokluğunda sanırım ben de R41 düşünmeye başlıyorum. Çok güzel alet.
Ah altın fatip ah...
Çok güzel ürünler naayi komşum. Umarım beğenirsin. Limes'dan haberim yoktu Big Grin Kokusu nasıl?
Siyah fatipin resimleri bekliyorum, kullanıcı çekimi resmi yok neredeyse ve merak ediyorum Smile
@mavi, tesekkürler, güle güle kullanın şimdiden Smile

@Hellhound, @btoprak tesekkürler arkadaşlar. Pazar günü 5 günlük sakalımı tıraş için R41 + Feather kombinasyonunu denemeyi düşünüyorum. Bakalım dedikleri kadar var mı Smile
(04/04/2015, Saat: 01:37)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altın fatip yokluğunda sanırım ben de R41 düşünmeye başlıyorum. Çok güzel alet.
Ah altın fatip ah...
Çok güzel ürünler naayi komşum. Umarım beğenirsin. Limes'dan haberim yoktu Big Grin Kokusu nasıl?
Siyah fatipin resimleri bekliyorum, kullanıcı çekimi resmi yok neredeyse ve merak ediyorum Smile
Yakında paylaşırım siyah Fatip'in fotolarını, benim çok hoşuma gitti doğrusu Smile

Limes aklımda yoktu, Coral bitince dukkanda bundan aldım. Arlington'la iyi gider dedim. Gayet güzel kokusu var Smile
(04/04/2015, Saat: 01:18)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skin Food'u soran arkadaslar cok olunca apar topar 2 tane daha alabildim, Coral'dan sadece 1 tane kalmisti maalesef, ilave olarak 1 tane de Limes aldim. Speick'dan AS ve stick ile cokca konusulan Palmolive stick.

2ah7ghw.jpg

Bir süredir merak ettigim iki makine, R41 ve Fatip.

2lo2c2e.jpg

hayirli olsun bu model 3 parca kullanima tam uygun diye dusunuyorum. 
Güle güle kullanın hocam. Güzel oyuncaklar.

(04/04/2015, Saat: 01:18)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Skin Food'u soran arkadaslar cok olunca apar topar 2 tane daha alabildim, Coral'dan sadece 1 tane kalmisti maalesef, ilave olarak 1 tane de Limes aldim. Speick'dan AS ve stick ile cokca konusulan Palmolive stick.

2ah7ghw.jpg

Bir süredir merak ettigim iki makine, R41 ve Fatip.

2lo2c2e.jpg
Geçen hafta Londra'da Taylor of Old Bond Street'e uğradım.

TOBS Sandalwood Refill Soap 4 adet
TOBS Sandalwood Pre Shave Oil 1 adet
TOBS Aromatherapy Pre Shave Oil 1 adet
TOBS Styptic Pencil 1 adet
TOBS Alum Block 1 adet
TOBS Sandalwood Cologne 2 adet
TOBS Sandalwood Talcum Powder 1 adet
TOBS Sandalwood Deodorant Stick 2 adet
TOBS Sandalwood Moisturising Cream 2 adet
TOBS Sandalwood Aftershavel Gel 2 adet
Timor Solingen 200'lük jilet
Acta est fabula, plaudite.
@ayha-al, bunlar benim ilk parcali DE makinalar. elimdeki kelebeklilerin hepsi genel olarak az agresif makineler, o yuzden biraz daha agresif parcali makinelerden aldim.

@atto, tesekkürler üstad Smile

@Bruce, hocam fullemissiniz TOBS'lari, güle güle kullanin Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: